• Uroczystość Świętego Józefa
  przypada w najbliższy czwartek 19 marca. Porządek nabożeństwa taki jak w dni powszednie. Po mszach o godz. 8.00 i 18.00 będzie nabożeństwo ku czci Św. Józefa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem Patrona Kościoła.
   
 • Zgodnie z zarządzeniem biskupa diecezjalnego
  odwołane są rekolekcje szkolne jak również inne spotkania diecezjalne jak i dekanalne. W przypadku naszej parafii dotyczy to rekolekcji dla szkół średnich, które zgodnie z zarządzenie nie odbędą się.
   
 • Zagrożenie epidemiologiczne
  zobowiązuje nas do troski o wspólne dobro jakim jest zdrowie. Dlatego prosimy o stosowanie się do poleceń odpowiednich służb i władz państwowych. W funkcjonowaniu naszej parafii zwracamy uwagę na następujące środki ostrożności. 
 1. Nie przychodzimy na żadne nabożeństwo jeśli jesteśmy zainfekowani i pozostajemy w domu. Pozostanie w domu z takiej racji nie jest grzechem.
 2. Znak pokoju przekazujemy poprzez skinienie głową.
 3. Komunię św. przyjmujemy tradycyjnie, ale jeżeli ktoś „musi” przyjąć „na rękę” to otrzyma. Należy wtedy przyjąć Komunię św. w obecności kapłana.
 4. Chwilowo nie będzie święconej wody w kropielnicach, będzie natomiast w pojemniku przy ołtarzy bocznym i będzie można wziąć do domowej kropielniczki, by wychodząc z domu można bezpiecznie skorzystać z tego sakramentalium.
 5. Przed wyjściem do kościoła jak i po powrocie dokładnie myjemy ręce.
 6. Odwołujemy na czas nieokreślony posługę szafarza Eucharystii odwiedzającego w niedzielę chorych naszej parafii.
 7. Zawieszamy do odwołania działanie świetlicy „Nazaret”.
 8. Spotkania grup modlitewnych pozostawiamy do decyzji osób biorących w nich udział.