• Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa 
  w każdy piątek o godz. 8.30; 15.00; 17.00;
  19.30 - dla młodzieży,
  w sobotę o godz. 11.00  - dla dzieci.
   
 • Gorzkie Żale
  w każdą niedzielę o godz. 16.00 i 18.00. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach – będą zapewne dobrą pomocą w owocnym przeżywaniu Wielkiego Postu.
   
 • Pierwszy czwartek, piątek i sobota przypadają w tym tygodniu.

 • W czwartek,
  adoracja wynagradzająca za lekceważenie sakramentu pokuty, świętokradzkie spowiedzi oraz nie wykonywanie postanowień, będzie bezpośrednio po wieczornej Mszy św.. 

 • W piątek
  nabożeństwo ku czci NSPJ będzie o godz. 7.00; 8.00; 16.00 i 18.00.
  Okazja do spowiedzi już od godz. 15.30; Msza św. popołudniowa o godz. 16.00.

 • W sobotę
  nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie o godz. 7.00; 8.00; 18.00.
   
 • Z posługą sakramentalną do chorych
  kapłani udadzą się w piątek od godz. 8.30. Chorych nie jeszcze nie objętych posługą duszpasterską prosimy zgłaszać telefonicznie do kancelarii.
   
 • Biblijne „Lectio Divina”
  będzie 7 marca o godz. 9.00. Siostry Służebniczki serdecznie zapraszają.
   
 • Kursy przedmałżeńskie
  w Dekanatach Dębica Wschód i Dębica Zachód od bieżącego roku przyjmują formę trzydniowych rekolekcji dla narzeczonych (tak jak wyjazdowe w Gródku nad Dunajcem). Konkretnie – będzie to jeden weekend – piątek od godz. 17.00; cała sobota z trzygodzinną przerwą obiadową obiad i niedziela do godz. 14.00. W kursie biorą udział pary narzeczonych (jeżeli ktoś już ma „kurs” to musi się poświęcić dla kochanej drugiej strony).
  Najbliższe rekolekcje odbędą się w Parafii Św. Jadwigi w ostatni weekend marca tj. 27-29 marca. Zgłoszenia telefoniczne lub osobiste w kancelarii Parafii Św. Jadwigi w Dębicy – tel. 14 6833445. Uczestnicy będą również proszeni o złożenie ofiary z racji organizacji rekolekcji a jej wysokość będzie zależna od ilości uczestników. Dotychczasowe zaświadczenia o odbytej katechizacji przedmałżeńskiej będą honorowane. 

Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
w Parafii Św. Jadwigi w Dębicy

 Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka odbywać się będą w naszej Parafii w dniach 6-8 marca 2020 r. Poprowadzi je O. Paweł Chmura, franciszkanin z Chęcin.

Rekolekcje przeznaczone są dla osób przeżywających problem uzależnienia od alkoholu, narkotyków, hazardu czy innych nałogów i zniewoleń oraz ich rodziny i bliskich, a także tych, którzy pragną włączyć się w dzieło Krucjaty. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w dniach rekolekcji KWC.