• Czwarta rocznica śmierci Ks. Prałata Stanisława Fiołka,
  proboszcza naszej parafii w latach 1974 – 2003, przypada we wtorek 18 lutego. W tym dniu o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłego proboszcza o godz. 18.00. Zapraszamy do modlitwy wszystkich parafian, a także do odwiedzenia grobu znanego wszystkim  dębiczanom kapłana. 
    
 • Spotkanie Duszpasterskiej Grupy Dzieci Niepełnosprawnych
  będzie w najbliższy poniedziałek, 17 lutego o godz. 15.30. Zapraszamy wszystkie dzieci, szczególnie te, które jeszcze nie uczestniczą w tego typu spotkaniach.
   
 • Spotkania modlitewno-formacyjne:
  Rycerstwo Niepokalanej – środa godz. 16.30;
  Towarzystwo Przyjaciół WSD – środa godz. 19.00.
   
 • „Kościół dla zabieganych”
  to kolejne czuwanie adoracyjne w dniu 21 lutego o godz. 19.30 w kościele św. Jadwigi. Temat spotkania: „Jezus troszczy się o swój Kościół”. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą modlić się za cały Kościół i spędzić czas z Jezusem na Adoracji.
   
 • Składka inwestycyjna
  przyniosła dochód w kwocie 11523 zł. Wszystkim ofiarodawcom pięknie dziękujemy.
   
 • Poszukujemy krewnych Ks. mjr Stanisława Matznera
  urodzonego w Dębicy w 1991 roku. Był on kapelanem Wojska Polskiego przed II Wojnę Światową i zginął jako Ofiara Zbrodni Katyńskiej. Z inicjatywy Stowarzyszenia Pamięć Kapelanów Katyńskich zostanie umieszczona w Kościele Św. Jadwigi tablica upamiętniająca dwóch kapelanów Wojska Polskiego związanych z Dębicą – Ks. Ppłk Andrzeja Niwę oraz Ks. Mjr Stanisława Matznera - zamordowanych przez NKWD. Zgłoszenia telefoniczne lub osobiste do proboszcza.
   
 • Przypomnienie: rodzicami chrzestnymi,
  zgodnie z wymogami Kościoła Katolickiego mogą być praktykujący katolicy, żyjący w małżeństwach sakramentalnych lub samotni. Prosząc kogoś o pełnienie tejże funkcji należy najpierw ten wymóg wziąć pod uwagę. Często pierwszym kryterium wyboru jest pokrewieństwo – brat, siostra, kuzyn, którzy oddalili się już dawno od Kościoła i zdarza się, że nie mają sakramentu małżeństwa.  Prosimy o tychże wymaganiach pamiętać, aby nie przeżyć jakiegoś zaskoczenia.
   
 • Zapraszamy do udziału w nabożeństwach:
  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – środa godz. 18.00; Nowenna do Miłosierdzia Bożego – piątek godz. 18.00; Godzina Miłosierdzia – codziennie o godz. 15.00.