• Światowy Dzień Ubogich
  obchodzimy w dzisiejszą niedzielę. Mimo rozwijającej się demokracji a wraz z nią sprawiedliwości tak w Europie jak i na całym świecie żyje ogromna rzesza ludzi ubogich a nawet takich, którzy wegetują na granicy śmierci głodowej. Caritas przeprowadza kolejną akcje wspierania ubogich poprzez nabycie symbolicznego „chlebka dla ubogich”. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na potrzeby ubogich. Po każdej mszy panie z naszego Caritasu rozprowadzają chlebki.
   
 • Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
  przypada w najbliższą niedzielę. Jest to symboliczne zakończenie roku liturgicznego w Kościele Katolickim, a jednocześnie święto patronalne Akcji Katolickiej i Liturgicznej Służby Ołtarza.
   
 • Adoracja wynagradzająca (24 godzinna)
  Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Matki Bożej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne będzie w środę i czwartek 20/21 listopada. Rozpocznie się w środę 20 listopada Mszą św. o godz. 18.00. Do godz. 23.00 adoracje prowadzą wspólnoty naszej parafii. Msza św. o godz. 23.00 zakończy czuwanie. Następnego dnia adoracja rozpocznie się o godz. 8.30 a zakończy wieczorną Mszą o godz. 18.00. zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tej modlitwie wdzięczności Chrystusowi Królowi Wszechświata.
   
 • Spotkanie Duszpasterskiej Grupy Dzieci Niepełnosprawnych
  będzie w najbliższy poniedziałek 18 listopada o godz. 15.30. Zapraszamy. 
   
 • Spotkanie Parafialnego Oddziału Caritas
  będzie we wtorek 19 listopada o godz. 17.00 zaś o godz. 18.00 będzie Msza św. za wszystkich zmarłych członków tej wspólnoty.
   
 • Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Nadzieja" zaprasza
  na adorację i modlitwę o uzdrowienie w piątek 22 listopada o godz. 19.00 – kaplica w Domu św. Jadwigi.
   
 • Spotkanie dla dziewcząt
  organizowane przez SS. Służebniczki będzie w dniach 6-7 grudnia. Szczegóły i zgłoszenia s. Katarzyna, tel. 798958843 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
   
 • Spotkanie Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”
  będzie we wtorek 19 listopada o godz. 18.00 w Parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy. 
   
 • Spotkania formacyjno-modlitewne:
  Rycerstwo Niepokalanej – środa godz. 16.30;
  Towarzystwo Przyjaciół WSD – środa – godz. 19.00.
   
 • Koncert Cecyliański
  odbędzie się 24 listopada o godz. 17.00 w Kościele Ducha Świętego. Chór Matki Bożej Anielskiej oraz Orkiestra Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych pod batutą Pawła Adamka wykonają utwory sakralne Stanisława Moniuszki
   
 • Docierają  do nas sygnały o kradzieżach na Starym Cmentarzu.
  Takie osoby mają już swoje określenie – hieny cmentarne. Apelujemy o czujność a podejrzane zachowania osób zgłaszamy policji.