• Narodowe Święto Niepodległości
  przypada w poniedziałek 11 listopada. Wierzący dziękują Bogu za dar wolności i suwerenności naszego państwa prosząc o pomyślność dla wszystkich Polek i Polaków. Uroczyste Obchody w Dębicy rozpoczną się na Placu Gryfitów o godz. 10.15 złożeniem modlitwą i złożeniem kwiatów przed figurą Bogarodzicy wzniesionej w 1919 roku jako wotum wdzięczności za odzyskaną niepodległość. O godz. 10.30 we farze Św. Jadwigi zostanie odprawiona przez proboszczów dębickich parafii, Msza Święta w intencji Ojczyzny. O godz. 11.45 uroczystości na Rynku, Hymn Państwowy, przemówienia, Apel Pamięci, salwa honorowa i złożenie kwiatów przy pomniku Niepodległości. Organizatorzy zapraszają do udziału  wszystkich mieszkańców naszego miasta.
   
 • „Wyśpiewajmy Razem Historię”
  to lekcja śpiewu patriotycznego organizowanego prze SS. Służebniczki w swoich ogrodach przy klasztorze, przy ul. Krakowskiej w niedzielę 10 listopada o godz. 15.00. Lekcję poprowadzi Paweł Adamek z akompaniatorem Stanisławem Wiktorem.
   
 • Młodzieży klas ósmych! .
  Kolejne spotkanie przed sakramentem bierzmowania dla was będzie we wtorek 12 listopada na godz. 18.00. Prosimy rodziców o przybycie na to spotkanie.
   
 • „Kościół dla zabieganych”
  to kolejne czuwanie adoracyjne, które będzie 15 listopada  o godz. 19.30 w kościele św. Jadwigi. Tematem listopadowego spotkania będą słowa z Apokalipsy św. Jana: „Kto ma uszy, niechaj posłyszy, co mówi Duch do Kościołów”. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną spędzić czas przy Jezusie, który mówi także dziś do Kościoła.
   
 • „Taize we Wrocławiu”.
  Zapisy na Europejskie Spotkanie Młodych (28.12.2019-01.01.2020) u Dekanalnego Duszpasterza Młodzieży (ks. Jan Majocha – tel. 664716493). Zapisy do niedzieli (17 listopada). Osoba zgłaszająca się od razu wpłaca koszt pobytu, który wynosi: młodzi ludzie (do 35 roku życia) 240 zł, dorośli (powyżej 35 roku życia) 360 zł. (nie są wliczone koszty przejazdu). Wszystkie informacje znajdziecie na stronie: https://www.taize.fr/
   
 • Kwesta „Wdzięczność i Pamięć”
  przeprowadzona na Starym Cmentarzu przez Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem w Dębicy przyniosła dochód w wysokości 13805 zł 35 gr. Środki te są przeznaczona na renowację zabytkowej nekropolii naszego miasta. Towarzystwo dziękuje wszystkim ofiarodawcom a także kwestującym obywatelom naszego grodu.
   
 • Adoracja wynagradzająca
  (24 godzinna) Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Matki Bożej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne będzie w środę i czwartek 20/21 listopada. Szczegóły podane zostaną w najbliższą niedzielę. Organizatorami adoracji jest Wspólnota Intronizacji NSPJ.
   
 • Różaniec fatimski
  będzie w środę 13 listopada. Zapraszamy do modlitwy wszystkich czcicieli MB Fatimskiej. 
   
 • Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
  będzie w sobotę 16 listopada o godz. 18.30.