• Uroczystość Odpustowa ku czci Świętej Jadwigi Śląskiej
  Patronki parafii i miasta Dębica przeżywać będziemy w najbliższą niedzielę 20 października. Uroczysta suma odpustowa będzie celebrowana o  godz. 12.00 pod przewodnictwem Księdza  Józefa Książka kustosza Sanktuarium NMP Zawadzkiej. Porządek  nabożeństw taki jak w każdą niedzielę z wyjątkiem mszy dla dzieci, która w tym dniu będzie o godz. 10.30.

 • Wspomnienie liturgiczne Św. Jadwigi Śląskiej
  przypada w środę 16 października. Msze Święte będą celebrowane o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 10.00 i 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich mieszkańców naszego miasta, któremu patronuje Święta Jadwiga. Dzień ten jest także wspomnieniem wielkiego wydarzenia w historii Polski,  jakim był w 1978 roku wybór Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Po mszy o godz. 18.00 będzie nabożeństwo ku czci Św. Jana Pawła II. 
   
 • Miejskie Obchody Patronki Miasta Dębica
  odbędą się w środę 16 października: godz. 10.00 – Msza Święta w kościele św. Jadwigi po której nastąpi uroczysty przemarsz do Ratusza; godz. 11.15 – uroczystość przy figurze św. Jadwigi; 11.30 - Sesja Nadzwyczajna Rady Miasta. Mimo dnia pracy zapraszamy do udziału wszystkich dębiczan.
   
 • „Nabożeństwo fatimskie”
  połączone z różańcowym będzie dzisiaj o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału wszystkich a zwłaszcza dzieci i zabieramy ze sobą lampiony.
   
 • Spotkanie Duszpasterskiej Grupy Dzieci Niepełnosprawnych
  będzie w poniedziałek o godz. 15.30. Zapraszamy.
   
 • Niedziela misyjna przypada 21 października.
  W tym dniu będziemy polecać  Bogu sprawy misyjne Kościoła a zbierane ofiary przeznaczone są na potrzeby misjonarzy.
   
 • Kolejne spotkanie z cyklu: „Kościół dla zabieganych”,
  odbędzie się w piątek 18 października o godz. 19.30 w Kościele św. Jadwigi w Dębicy. Tematem tego spotkania będzie: „Bóg mówi – to mówi”. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić relacje z Jezusem poprzez rozważanie Słowa Bożego i Adoracje Najświętszego Sakramentu.
   
 • Spotkania modlitewno-formacyjne:
  Rycerstwo Niepokalanej – środa godz. 16.30;
  Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – środa godz. 19.00;
  Towarzystwo Przyjaciół WSD – środa godz. 19.00.
   
 • Nabożeństwa różańcowe
  odprawiane w dni powszednie o godz. 17.15 zaś w niedziele o godz. 18.00 są odpowiedzią na prośby Matki Bożej byśmy odmawiali różaniec. Zachęcamy do tej modlitwy wszystkich parafian.
   
 • Spotkanie Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”
  będzie we wtorek 15 października o godz. 18.00 w Parafii Miłosierdzia Bożego.