• Nabożeństwa różańcowe
  rozpoczynają się we wtorek 1 października. W dni powszednie nabożeństwo będzie o godz. 17.15 zaś w niedziele o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału młodzież i dzieci, gdyż jest to najlepsza szkoła modlitwy. 
   
 • Pierwszy czwartek, piątek i sobota
  przypadają w tym tygodniu. W czwartek adoracja wynagradzająca „za lekceważenie przysięgi małżeńskiej”  będzie bezpośrednio po wieczornej mszy. W piątek nabożeństwa ku czci NSPJ będą o godz. 7.00; 8.00; 16.30 i 18.00. Okazja do spowiedzi po południu już od godz. 15.30. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie o godz. 7.00; 8.00; 18.00.
   
 • Kapłani udadzą się do chorych
  z sakramentalną posługą w piątek od godz. 8.30.
   
 • Zainteresowanych remontami grobów
  na Starym Cmentarzu w Dębicy zapraszamy na spotkanie we wtorek 1 października o godz. 9.00 (Stary Cmentarz).
   
 • W październiku będzie remontowana ścieżka
  na Starym Cmentarzu (od strony Cmentarza Wojskowego). W związku z tym pojawią się pewne utrudnienia, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.
   
 • Spotkanie ze Słowem Bożym Lectio Divina
  organizowane przez Siostry Służebniczki odbędzie się 5 października o godz. 9.00 w Kościele Klasztornym przy ul. Krakowskiej.
   
 • Dzisiaj na Jasnej Górze odbywa się 39 Ogólnopolska Pielgrzymka
  Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Z naszej Parafii udała się kilkudziesięcioosobowa grupa KWC.    Celem pielgrzymki jest spotkanie w licznym gronie osób z całej Polski, którym bliska jest sprawa wolności i trzeźwości oraz wspólne dziękczynienie Bogu za 40-lecie dzieła KWC w naszej Ojczyźnie, a także szukanie sposobów ratowania ludzi przed wszelkiego rodzaju uzależnieniami.
   
 • Mężczyźni do Różańca – Męski Różaniec
  to zachęta skierowana do mężczyzn rejonu dębickiego, w każdym wieku dla których dobro duchowe rodziny, Kościoła, Polski jest najważniejsze. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i trudu, aby w przeddzień wspomnienia Matki Bożej Różańcowej pielgrzymować do naszej Matki Bożej Zawadzkie. Wyruszamy 6 października o godz. 15.00 kościoła NSPJ w Dębicy-Latoszynie. Serdecznie wszystkich zapraszamy.   

Festyn Misyjny „Ochrzczeni i posłani” organizowany przez Siostry Służebniczki odbędzie się w niedzielę 6 października w parku przy MDK Śnieżka, początek godz. 14.00. Szczegóły na plakacie.