• Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego
  będzie w czwartek 26 września o godz. 19.00. Wszystkich członków prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z przesłanymi materiałami i udział w spotkaniu.
   
 • Rycerstwo Niepokalanej
  organizuje wyjazd do Tuchowa w dniu 2 października z okazji 15 rocznicy zawierzenia Rycerstwa Niepokalanej Matce Bożej Tuchowskiej. Wyjazd o godz.13.00 z Placu Solidarności; koszt 15 zł; zapisy do 27 września w kancelarii lub tel. 14 6815970 i 510556107.
   
 • „Różaniec rodzin”
  będzie w najbliższą sobotę o godz. 17.15. Zapraszamy do udziału rodziny pragnące się wspólnie modlić w intencji rodzin.
   
 • Kurs lektorski
  rozpocznie się 28 września (sobota) o godz. 9.00 w Domu św. Jadwigi. Zapraszamy nie tylko ministrantów ale każdego chłopca, który chciałby poprzez czytanie Słowa Bożego podczas liturgii służyć Panu Bogu i ludziom. W kursie może wziąć każdy chłopiec który uczęszcza do klasy VII lub starszy. Prosimy rodziców o zachętę skierowaną do swoich synów i pomoc w uczestniczeniu w kursie.

 • Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych
  będzie we wtorek 24 września o godz. 18.45 w Domu św. Jadwigi.
   
 • XXXVIII Diecezjalna Pielgrzymka w Intencji Trzeźwości
  do Szczepanowa odbędzie się w dniach 28-29 września. W sobotę rozpoczęcie Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00 i czuwano godz. 24.00. W niedzielę o godz. 10.00 „Droga Krzyżowa” zaś o godz. 11.00 uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Abp-a Henryka Nowackiego. Zapraszamy do udziału.
   
 • Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli, Wychowawców i Katechetów
  odbędzie się 5  października w Sanktuarium Św. Szymona w Lipnicy Murowanej. Wykład o zagrożeniach dzieci, młodzieży i rodziny wygłosi Ks. prof. Dariusz Oko. Rozpoczęcie o godz. 9.30. Zainteresowanych zachęcamy do udziału w pielgrzymce.
   
 • Diecezjalny Marsz dla Życia
  w tym roku odbędzie się 6 października w Nowym Sączu. Rozpoczęcie o godz. 14.00 uroczystą Eucharystią w Bazylice Przemienienia Pańskiego.
   
 • Kalendarz Rolników
  już do nabycia również w wersji dla mieszkańców miast. Obok właściwego kalendarza zawiera wiele ciekawych informacji odnoszących się do tradycji, zwyczajów, historii i poradnictwa. Zachęcamy do nabycia tej pozycji, która zapewni ciekawe teksty na cały rok.