• W dniu dzisiejszym Krucjata Wyzwolenia Człowieka
  prowadzi adorację wynagradzającą za grzechy alkoholizmu a także rozprowadza publikacje o tematyce trzeźwościowej. Po każdej mszy w Domu Św. Jadwigi można także uzyskać poradę związaną z problematyka uzależnień.   
   
 • W najbliższą niedzielę
  będzie składka inwestycyjna. Lipcowa składka przyniosła dochód w wysokości 9276 zł (ofiary na tacę 7641 zł; koperty 1510 zł; konto 125 zł. Za wszelkie ofiary składamy podziękowanie.
   
 • Zainteresowanych remontami
  grobów na Starym Cmentarzu zapraszamy na spotkanie w najbliższy wtorek o godz. 9.00.
   
 • 20 rocznica beatyfikacji bł. Edmunda Bojanowskiego
  przypada w sierpniu tego roku. Z tej okazji Siostry Służebniczki zapraszają do świętowania tego wydarzenia w środę 7 sierpnia: godz. 15.00 – Msza dziękczynna w kościele klasztornym przy ul. Krakowskiej; godz. 16.00 – projekcja filmu „Pewność” w auli a o 17.00 spotkanie z reżyserem w ogrodach klasztornych.

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

 „Parafia Wspólnotą Uczniów Chrystusa” to hasło tegorocznej XXXVII Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę. Pielgrzymka odbywa się w dniach od 17 do 25 sierpnia. Serdecznie zapraszamy aby wziąć udział w tych wyjątkowych, dziewięciodniowych  rekolekcjach w drodze. Zapisy do grupy św. Jadwigi w kancelarii parafialnej lub na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 9 sierpnia o godz. 19.00 w domu św. Jadwigi. Koszt pielgrzymki to 100 zł a każda kolejna osoba z domu 70 zł. Zapraszamy.