• Zakończenie Nabożeństw Majowych
  będzie w piątek 31 maja. Zapraszamy wszystkich do udziału w „majówkach”w najbliższym tygodniu.
   
 • Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego
  będzie w najbliższy czwartek o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich członków do udziału, gdyż następne spotkanie będzie dopiero pod koniec września.
   
 • Pierwsza sobota miesiąca
  przypada w tym tygodniu. Nabożeństwo ku czci NMP będzie o godz. 7.00 i 8.00.
   
 • Nabożeństwa czerwcowe
  rozpoczynają się w sobotę. W dni powszednie będą odprawiane bezpośrednio po wieczornej mszy zaś w niedziele po mszy o godz. 18.00.
   
 • Nowenna do Ducha Świętego
  przed Uroczystością Zesłania a rozpocznie się w najbliższy piątek podczas wieczornego nabożeństwa.
   
 • Uroczystość Wniebowstąpienia
  Pańskiego przypada już w najbliższą niedzielę.
   
 • Duszpasterska Grupa Kolejarzy
  zaprasza na nabożeństwo majowe przy figurce Matki Bożej  na terenie jednostki wojskowej,  we wtorek 28 maja o godz. 19.00.

 „NARKOTYKI, DOPALACZE”

 Druga część Sesji poświęconej problematyce uzależnień organizowana przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka odbędzie się 3 czerwca w Parafii Św. Jadwigi w Dębicy - początek godz. 16.00. Wykłady poprowadzi O. Paweł Chmura OFMConv – Dyrektor Franciszkańskiego Centrum Profilaktyki i Leczenia Uzależnień „San Damiano” w Chęcinach. W programie są następujące zagadnienia: - Narkomania wśród dzieci i młodzieży: zapobieganie, rozpoznawanie, reagowanie, leczenie i resocjalizacja; Dopalacze - pułapka dla nastolatków; Franciszkański charakter Ośrodka „San Damiano” w służbie osobom uzależnionym – świadectwa. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższymi zagadnieniami.


 Elektrośmieci – kolejna zbiórka z przeznaczeniem na misje!

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można przywieźć na podwórko plebanii w dniach od 20 do 28 maja w godz. 8.00 – 16.00. Uzyskane pieniądze wspierają misjonarki w Kamerunie. Przeglądnijmy piwnice i różane domowe zakamarki i pozbądźmy się niepotrzebnego sprzętu w sposób bardzo ekologiczny.