• Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej
  będzie w najbliższą niedzielę o godz. 12.00. W związku z tym nie będzie mszy dla dzieci o tej godzinie a wiernych prosimy o uczestnictwo we mszy o innej porze. Miejsca w kościele są  wtedy zarezerwowane  dla dzieci oraz ich rodzin.  Spowiedź dzieci pierwszo-komunijnych będzie w sobotę o godz. 9.00. Rodziny będą mogły skorzystać ze spowiedzi po zakończeniu spowiedzi dzieci.
   
 • Nabożeństwo fatimskie
  będzie w poniedziałek 13 maja o godz. 20.00. zapraszamy do modlitwy różańcowej wszystkich parafian. Pamiętamy o zabraniu lampionów.
   
 • Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
  będzie w czwartek 16 maja o godz. 18.30 połączone z majówką.
   
 • Spotkania modlitewno-formacyjne:
  Rycerstwo Niepokalanej – środa, godz. 16.30;
  Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – środa, godz. 19.00;
  Towarzystwo Przyjaciół WSD – środa, godz. 19.00.
   
 • Kolejne spotkanie z cyklu „Kościół dla zabieganych”
  odbędzie się w najbliższy czwartek 16 maja o godz. 19.00. tematem spotkania: Radość bycia chrześcijaninem. Zapraszamy. 
   
 • Msza św. w intencji wszystkich uczestników nabożeństw
  majowych przy krzyżu u Państwa Guraków  będzie odprawiona w kościele 19 maja o godz. 10.30.

 „RODZICE WOBEC PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH DZIECI I MŁODZIEŻY

 to temat sesji poświęconej problematyce uzależnień i zniewoleń organizowanej przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka Parafii Św. Jadwigi w  Dębicy w dniu 20 maja 2019 r. –  w poniedziałek o godz. 16.00.  Przedstawione zostaną następujące zagadnienia: Wpływ uwarunkowań rodzinnych na zachowania nastolatków: czynniki chroniące  dziecko przed piciem alkoholu, czynniki destrukcyjne przyczyną uzależnień; Alkohol w życiu nastolatków; Pomoc dziecku dorastającemu w pułapce alkoholowej na różnych etapach. Rola więzi rodzinnych w wychowaniu do wolności; Promowanie i umacnianie postaw abstynenckich wśród nastolatków. Prelegentami będą: mgr Jacek Skrobot, kierownik Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Tarnowie oraz Ks. Zbigniew Guzy, dyrektor Diec. Wydz. Duszpasterstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych w Tarnowie, który będzie również celebrował Mszę Św. na zakończenie Sesji. Zapraszamy wszystkich zatroskanych o dobro dzieci i młodzieży. – sesja jest otwarta dla wszystkich.


Elektrośmieci – kolejna zbiórka z przeznaczeniem na misje!

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można przywieźć na podwórko plebanii w dniach od 20 do 28 maja w godz. 8.00 – 16.00. Uzyskane pieniądze wspierają misjonarki w Kamerunie. Przeglądnijmy piwnice i różane domowe zakamarki i pozbądźmy się niepotrzebnego sprzętu w sposób bardzo ekologiczny.