• Najbliższa niedziela będzie ostatnią
  w roku liturgicznym i jest poświęcona Jezusowi  Chrystusowi Królowi Wszechświata.

 • Adoracja „Przy sercu Pana Jezusa”
  organizowana przez Wspólnotę Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie w Parafii Św. Jadwigi w dniach 20 i 21 listopada. Rozpoczęcie Mszą Świętą we wtorek o godz. 18.00; następnie  całonocne czuwanie poszczególnych wspólnot i zakończenie w środę Mszą o godz. 18.00. Szczegółowy program czuwania podany jest na plakacie. Zapraszamy. 
   
 • Spotkanie Duszpasterskiej Grupy Dzieci Niepełnosprawnych
  będzie w najbliższy poniedziałek – rozpoczęcie nabożeństwem w kościele o godz. 15.30 oraz spotkanie integracyjne o godz. 16.00 w sali gimnastycznej Miejskiego Gimnazjum Nr 1.
   
 • Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania
  z klas 3 gimnazjum i 8 szkoły podstawowej odbędzie się w czwartek 22 listopada o godz. 18:00 w kościele. Prosimy, aby na spotkaniu byli obecni także rodzice kandydatów.
   
 • Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego
  będzie w czwartek 22 listopada o godz. 19.00. Wszystkich członków prosimy o obecność.
   
 • Spotkania modlitewno – formacyjne
  w najbliższym tygodniu:
  Straż Honorowa – środa godz. 16.30;
  Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – środa godz. 19.00;
  Towarzystwo Przyjaciół WSD – środa godz. 19.00. Zapraszamy. 

 • Pierwszy etap wymiany okien
  został zakończony, okna zostały zamontowane co można naocznie stwierdzić. W drugim etapie zdemontowane witraże zostaną przewiezione do pracowni „Żeleński” w Krakowie (ta pracownia wykonała te witraże w 1935 roku) gdzie nastąpi konserwacja połączona z dopasowaniem do obecnych okien. Trudno określić termin zakończenia tych prac, prawdopodobnie potrwa to dwa lub trzy miesiące.
   
 • Składamy podziękowanie
  za wszelkie ofiary złożone na ten cel. Należności za wykonanie, demontaż i montaż zostały zapłacone. Przed nami gromadzenie kolejnej kwoty potrzebnej na opłacenie kosztów konserwacji, które jeszcze nie jest dokładnie określona. Ostatnia zbiórka inwestycyjna „witraże” przyniosła w 60 kopertach 5350 zł natomiast w dobrowolnych ofiarach - 9000 tys. zł czyli w sumie 14350zł. Bóg zapłać za ofiarność.    
   
 • Koncert Cecyliański „Przed Twe Ołtarze zanosim błaganie …”
  poświęcony obchodom Roku Jubileuszu 100-lecia odzyskania Niepodległości odbędzie się 25 listopada w Kościele Ducha Świętego o godz. 17.00. Zapraszamy.