• Różaniec fatimski
  będzie we wtorek 13 listopada bezpośrednio po wieczornej mszy.
   
 • Postać Świętego Jana Pawła II
  jest nam bardzo bliska. Wspominamy Go przy różnych okazjach, chociażby Zaduszki z Janem Pawłem II czy kolejna rocznica odejścia do Domu Ojca, mamy też pomnik stojący na wymownym Placu Solidarności. Potrzeba nam jednak ożywienia więzi duchowej z tym wielkim świętym. Służy temu nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II, które będzie w piątek 16 listopada po mszy św. o godz. 8.00 (rano gdyż wieczorem jest Nowenna do Miłosierdzia Bożego). Zapraszamy.
   
 • Zebranie Parafialnego Oddziału Caritas
  będzie we wtorek o godz. 16.30. Informujemy o nieustannej możliwości włączenia się w posługę charytatywną wobec potrzebujących pomocy.
   
 • Spotkania modlitewno-formacyjne:
  Straż Honorowa – środa, godz. 16.30.
   
 • Spotkanie dla dziewcząt
  zatytułowane „Napełniona Duchem Świętym” w Domu SS Służebniczek będzie w dniach 16-17.11.2018 r. Zgłoszenia S. Katarzyna 798958843. 
   
 • „Chlebki miłosierdzia”
  będą rozprowadzane w najbliższą niedzielę w związku z obchodzonym „Dniem ubogich”. Biorąc chleb składamy ofiarę na rzecz potrzebujących naszej materialnej pomocy.
   
 • Kwesta przeprowadzona pierwszego listopada
  przez Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem w Dębicy przyniosła dochód w wysokości 13680,32 zł. Piękne podziękowanie Towarzystwo składa tym wszystkim, którzy rozumiejąc tę społeczną potrzebę wspierają swoim groszem kolejne etapy renowacji.

 • Ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek
  na rzecz pomocy Kościołowi w Kazachstanie, parafia Tajynsza wyniosły 30036 zł; 135 euro, 10 funtów, 50 koron norweskich i 100 rubli białoruskich. Ks. Alexey Mitsinskiy dziękuje za tak wielką ofiarność.
   
 • Jutro rozpoczynamy wymianę okien
  w naszym kościele. Okna zostały przywiezione w minionym tygodniu i można je zobaczyć na dziedzińcu kościelnym (robiąc sobie przy nich, być może, historyczną fotkę).
   
 • Kolejny Dębicki Wieczór Uwielbienia
  odbędzie się w czwartek 15 listopada o godz. 19.00 w kościele św. Jadwigi. W programie : Adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja pt. „Czas dla Boga w zabieganym świecie”, spotkanie przy kawie i herbacie. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną dobrze spędzić czas.
   
 • W związku z całodobową adoracją Najświętszego Sakramentu
  w dniach 20/21 listopada Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza Róże Żywego Różańca do prowadzenia adoracji w środę (21.11.18) – Róże Mężczyzn godz. 13.00-14.00 i Róże Kobiet godz. 14.00-15.00.

Spektakl „Józef Błogosławiony”

poświęcony życiu i działalności Ks. Józefa Kowalskiego urodzonego w Siedliskach k. Rzeszowa i beatyfikowanego przez Jana Pawła II w 1999 roku będzie można zobaczyć na scenie DK Kosmos w Dębicy 19 listopada, godz. 19.00.