• Uroczystość Odpustowa ku czci Świętej Jadwigi Śląskiej
  Patronki parafii i miasta Dębica przeżywać będziemy w najbliższą niedzielę 21 października. Uroczysta suma odpustowa będzie celebrowana o  godz. 12.00 pod przewodnictwem Księdza Stanisława Ruchały, długoletniego dyrektora Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę. Porządek  nabożeństw taki jak w każdą niedzielę z wyjątkiem mszy dla dzieci, która w tym dniu będzie o godz. 10.30.  

 • Wspomnienie liturgiczne Św. Jadwigi Śląskiej
  przypada we wtorek 16 października. W trym dniu msze będą celebrowane o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 10.00 i 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich mieszkańców naszego miasta, któremu patronuje Święta Jadwiga. Dzień ten jest także wspomnieniem wielkiego wydarzenia w historii Polski,  jakim był w 1978 roku wybór Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Po mszy o godz. 18.00 będzie nabożeństwo ku czci Św. Jana Pawła II.
   
 • Miejskie Obchody Patronki Miasta Dębica
  odbędą się we wtorek 16 października: godz. 10.00 – Msza Święta w kościele św. Jadwigi, 11.00 – uroczystość przy Ratuszu, 11.30 - Sesja Nadzwyczajna Rady Miasta. Mimo dnia pracy zapraszamy do udziału wszystkich dębiczan. 
   
 • Spotkanie Duszpasterskiej Grupy Dzieci Niepełnosprawnych
  będzie w poniedziałek o godz. 15.30. Zapraszamy.
   
 • Niedziela misyjna przypada 21 października.
  W tym dniu będziemy polecać  Bogu sprawy misyjne Kościoła a zbierane ofiary przeznaczone są na potrzeby misjonarzy. 
   
 • Uwaga narzeczeni! Katechizacja przedmałżeńska
  (tzw. kurs) rozpocznie się w sobotę 27 października o godz. 18.00 w Domu Św. Jadwigi. Zapisy dokonywane będą na pierwszym spotkaniu.
   
 • Spotkanie w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej
  dla uczniów klasy trzeciej oraz ich rodziców będzie w poniedziałek 15 października. Rozpoczęcie w kościele, wspólnym nabożeństwem  różańcowym o godz. 17.15 natomiast druga część spotkania będzie w kaplicy Domu Św. Jadwigi.
   
 • Spotkania modlitewne dla osób po studiach, pracujących czyli 25+
  to okazja do kształtowania swojej wiary poprzez modlitwę, rozważania, czy dyskusję, W ramach każdego spotkania przewidziana jest tematyczna konferencja, modlitwa adoracyjna oraz rozmowy przy „kawie i ciastku”. Pierwsze spotkanie będzie 18 października o  godzinie 19.00 w kościele św. Jadwigi. Zaproszenie kierujemy do osób z całej Dębicy i okolic.

 • Spotkania modlitewno-formacyjne:
  Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym- piątek godz. 19.00;
  Rycerstwo Niepokalanej – środa godz. 16.30;
  Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – środa godz. 19.00;
  Towarzystwo Przyjaciół WSD – środa godz. 19.00.