• Nabożeństwo Fatimskie
  będzie w czwartek 13 września o bezpośrednio po wieczornej mszy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i zabieramy ze sobą lampiony.

 • Uroczystość odpustowa w Parafii Świętego Krzyża Świętego
  i Matki Bożej Bolesnej będzie w najbliższą niedzielę – suma o godz. 11.00. 
   
 • Spotkanie członków Towarzystwa Opieki nad Starym Cmentarzem
  w Dębicy będzie w środę 12 września o godz. 19.00 w domu Św. Jadwigi.
   
 • Zbiórka do puszek
  na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie będzie w najbliższą niedzielę.
   
 • Spotkania modlitewno-formacyjne:
  Wspólnota Straży Honorowej – środa godz. 16.30;
  Wspólnota Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa – piątek, godz. 16.30.
   
 • Zebranie Parafialnego Oddziału Caritas
  będzie w środę o godz. 16.30. Zapraszamy do udziału wszystkich członków a także osoby, które chciałyby się zaangażować w pracę naszego Caritas. 
   
 • Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa
  organizuje wyjazd na Diecezjalne czuwanie do Mikołajowic 28 września. Wyjazd o godz. 15.45 z Placu Solidarności; koszt 15 zł, zapisy w kancelarii lub tel. 14 6810593.
   
 • Modlitwa Różańcowa Rodzin t
  o nowa inicjatywa modlitewna (grupy rodzin) przeznaczona dla całych rodzin – rodzice i dzieci. Będzie prowadzona w każdą czwartą sobotę miesiąca o godz. 17.00 w Kościele Św. Jadwigi w Dębicy. Celem tego pomysłu jest potrzeba  modlitwy rodzin wypraszającej łaski konieczne dla jej dobra a także tworzenie więzi modlitewnej w rodzinach i między rodzinami. Zapraszamy do udziału.
   
 • Problemy związane z wiarą czy moralnością
  dotykają wiele osób, które nie mają z kim porozmawiać i próbować rozwiązać swoje dylematy. Rozmowa z duszpasterzem jest być może potrzebna i taką możliwość daje Poradnia ARKA w której pełnia dyżur duszpasterze w każdy wtorek w godz. 17.00 – 19.00. Porada jest anonimowa i bezpłatna. Zapraszamy.

SYNAJ w Dębicy

"Mapa serca. Młodzi ludzie, wiara i rozeznanie powołania".

Dwunaste spotkanie młodzieży naszej diecezji odbędzie się w sobotę 15 września w kościele Miłosierdzia Bożego w Dębicy. Rozpoczynamy o godz. 13:30. W programie m.in. konferencja kardynała Luisa Antonio Tagle z Filipin, adoracja Najświętszego Sakramentu, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz Msza święta. Serdecznie zapraszamy.