• Msze święte na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego
  dla dzieci i młodzieży w poniedziałek 3 września będą celebrowane w następującym porządku:
  godz. 8.00 – Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły, Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika oraz Gimnazjum Dwujęzyczne;
  godz. 9.00 - Szkoła Podstawowa Nr 9;
  godz. 10.00 – Miejskie Gimnazjum Nr 1.
  Zapraszamy dzieci i młodzież do rozpoczęcia nowego roku szkolnego zgodnie z katolickim zwyczajem – z prośbą o Boże błogosławieństwo.
   
 • Katechizację dzieci i młodzieży
  w obecnym roku szkolnym będą prowadziły następujące osoby:
  I Liceum Ogólnokształcące - Ks. Jan Majocha i Ks. Rafał Jagoda;
  Zespół Szkół Nr 4 - Ks. Bogusław Soleński, Ks. Stanisław Ryz;
  Miejskie Gimnazjum Nr 1 – Ks. Roman Krukowski;
  Szkoła Podstawowa Nr 9 – Ks. Roman Krukowski, Ks. Stanisław Ryz, S. Barbara Czaja; Pani Agnieszka Wielgus, S. Joanna Włodarczyk i S. Katarzyna Dudko.
   
 • Pierwsza sobota
  miesiąca września przypada w tym tygodniu. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie o godz. 7.00; 8.00; 18.00.
   
 • Posługę w naszej parafii zakończyła S. Krystyna Stopka
  – katechizowała w Szkole Podstawowej Nr 9 oraz opiekowała się DSM. Pięknie dziękujemy za trzyletni trud i życzymy owocnej pracy na nowej placówce.
   
 • Od jutra w naszej wspólnocie parafialnej
  rozpoczynają posługę dwaj kapłani – Ks. Bogusław Soleński i Ks. Stanisław Ryz. Również w katechizacji posługiwać będą dwie Siostry Służebniczki: S. Joanna Włodarczyk i S. Katarzyna Dudko.  Witamy serdecznie w progach Parafii Św. Jadwigi i życzymy owocnej pracy tak dla dobra wiernych jak i dla swojego zbawienia.
   
 • W najbliższą niedzielę tj. 2 września nie będzie już tzw. mszy „wakacyjnej” o godz. 20.30 i powróci msza o godz. 17.00.
   
 • Nabożeństwo dla Róż Różańcowych
  będzie w najbliższą niedzielę o godz. 16.00. 

Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie
pod hasłem „Służebnico Ducha Świętego wspieraj nas”

 rozpoczyna się w sobotę 1 września a zakończy w niedzielę 9 września. Codziennie msze święte o godz. 7.00; 9.00; 11.00; 16.00; 18.00, w niedziele: 6.00; 7.00; 9.00; 11.00; 16.30; 18.00. W niedzielę 9 września uroczysta sumie o godz. 11.00 oraz poświęcenie wieńców żniwnych.  Szczegóły odpustu są podane na plakacie oraz stronach internetowych. Kustosz Sanktuarium Pani Zawadzkiej wraz z parafianami serdecznie zaprasza do pielgrzymowania w tych dniach. 

 


Dokształcanie dorosłych!

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Dębicy ul. Kolejowa 12 prowadzi nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych. Szkoła jest bezpłatna przez cały okres trwania nauki. Po zakończeniu nauki słuchacze otrzymują świadectwa ukończenia szkoły średniej i mogą przystąpić do matury. Informacje: tel. 510998018.