• Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej
  przypada w najbliższą niedzielę. 
   
 • Pożegnanie księży
  odchodzących z naszej parafii – Ks. Stanisława Schaba i Ks. Tomasza Kaczora – będzie w niedzielę 26 sierpnia podczas mszy o godz. 12.00. Zapraszamy do udziału, szczególnie tych, z którymi księża współpracowali.
   
 • Zakończenie Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej
  na Jasną Górę będzie w sobotę.  Uroczyste wejście na rozpocznie się o godz. 14.00 natomiast o godz. 17.00 będzie celebrowana Msza Św. na zakończenie PPT. Diecezjalne Radio RDN Małopolska przeprowadzi bezpośrednią transmisję. Radio proponuje wiele audycji i transmisji  pielgrzymkowych, szczegóły na stronach internetowych RDN Małopolska. Natomiast we wtorek o godz. 20.45 radio przeprowadzi bezpośrednią transmisję z Apelu Jasnogórskiego prowadzonego przez Grupę 11 Św. Jadwigi. 
   
 • Apele pielgrzymkowe w dębickich parafiach:
  20.08 – Parafia Matki Bożej Anielskiej;
  21.08 – Parafia Św. Jadwigi;
  22.08 - Parafia Krzyża Świętego;
  23.08 – Parafia Miłosierdzia Bożego;
  24.08 – Parafia Matki Bożej Anielskiej.
  W dniu 25 sierpnia apelu już nie będzie ponieważ pielgrzymka została zakończona. 
   
 • 74 Rocznica Akcji „Burza”
  oraz bitwy partyzantów AK na Kałużówce przypada na miesiąc sierpień. Z tej okazji w najbliższą niedzielę odbędą się uroczystości patriotyczno religijne na Polanie Kałużówka. O godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny, po której odbędzie się Apel pamięci oraz złożenie kwiatów pod obeliskiem upamiętniającym historyczną bitwę. Organizatorzy zapraszają wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.
   
 • Składka inwestycyjna „witraże”
  zakończyła się dosyć dobrym wynikiem. W 176 kopertach  złożono 18 920 zł zaś bez kopert złożono 9 192 zł, w sumie 28112 zł.  Bardzo dziękujemy za te ofiary, chociaż jeszcze kwota nie wystarcza na zaliczkę w wysokości 47 617,92 zł, którą musimy wpłacić w przeciągu trzech dni od podpisania umowy (takie są dzisiaj standardy), by prace zostały wykonane w ustalonym terminie. Mam nadzieję, że w najbliższym miesiącu osiągniemy jeszcze lepszy wynik, tak aby nie trzeba było korzystać z kredytów. Koszty wymiany i konserwacji są znaczne i podamy je całościowo w najbliższą niedzielę, gdyż jeszcze prowadzone są pertraktacje handlowe.