• Diecezjalne Święto Rodziny
  będzie obchodzone w najbliższą niedzielę w Starym Sączu. Zachęcamy do udziału, program podany jest na stronach internetowych diecezji.
   
 • Szósta rocznica
  objęcia Diecezji Tarnowskiej przez Biskupa Andrzeja Jeża przypada w piątek 15 czerwca. W tym dniu prosimy o modlitwę w intencji naszego Pasterza. 
   
 • Nabożeństwo Fatimskie
  będzie w środę 13 czerwca o godz. 20.00. Zapraszamy do licznego udziału i zabieramy ze sobą lampiony.
   
 • Nabożeństwo ku czci Św. Jana Pawła II
  będzie w sobotę 16 czerwca o godz. 18.30 w połączeniu z nabożeństwem czerwcowym.
   
 • Spotkanie Duszpasterskiej Grupy Dzieci Niepełnosprawnych
  będzie wyjątkowo w poniedziałek 11 czerwca (jutro) o godz. 15.30.  Jest to ostanie spotkanie w bieżącym roku szkolnym.

 • Spotkanie biblijne
  będzie w najbliższą sobotę o godz. 9.30 w kościele klasztornym Sióstr Służebniczek.

 • Zbliża się XXXVI Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę.
  Jak co roku odbywać się będzie w dniach od 17 do 25 sierpnia. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wyjątkowych rekolekcjach w drodze wszystkich a szczególnie młodych, którzy mogą przeżyć wyjątkowe chwile w swoim życiu. Tegorocznej wędrówce towarzyszył będzie O. Remigiusz Recław, znany rekolekcjonista i autor wielu konferencji internetowych, dyrektor grupy ewangelizacyjnej „Mocni w Duchu”. Zapisy do grupy św. Jadwigi w kancelarii parafialnej. Koszt 90 zł, druga osoba z domu 60 zł.
   
 • W związku z RODO
  dokumenty dotyczące danej osoby (metryki, zaświadczenia) należy odbierać w kancelarii osobiście legitymując się dowodem osobistym. W trudnych życiowych przypadkach, sprawy będą rozpatrywane indywidualnie, zgodnie z wytycznymi RODO.

 


XVII FESTYN RODZINNY

odbędzie się 17 czerwca na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy pod hasłem „Z ojcem za rękę”, organizowany przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy Parafii Św. Jadwigi w Dębicy. Zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie ojców z rodzinami. Zapewniamy wiele atrakcji i proponujemy spędzenie miłego popołudnia w rodzinnej atmosferze. Rozpoczęcie o godz. 14.00, szczegóły na plakacie i ulotkach.

 


„SIEWCY LEDNICY”

wspaniały koncert na zakończenie Festynu Parafialnego, odbędzie się 17 czerwca w niedzielę o godz. 19.00 na Placu Solidarności. Pragniemy przez śpiew i słynny lednicki taniec, chwalić Pana Boga. Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu. O zespole można coś więcej dowiedzieć się na stronie: www.siewcylednicy.pl

 


BICYKLOMANIA
Arkus&Romet, Urząd Miasta

Startuje 16 czerwca o godz. 9.00 z Placu Solidarności. Organizujemy Grupę Parafii Św. Jadwigi i prosimy o zgłoszenie swojego udziału. Zapisy dziś, przy stoliku na dziedzińcu kościoła a w ciągu tygodnia telefonicznie w kancelarii. Ewentualne otrzymane bony na zakup roweru, przeznaczone są dla młodzieży i dzieci zaangażowanych w życie parafii z LSO, DSM, Grupy Apostolskiej.