• Nabożeństwo Fatimskie
  tak jak było zapowiedziane – będzie dzisiaj o godz. 20.00. Zabieramy ze sobą białe lampiony.
   
 • Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
  przypada w najbliższą niedzielę.

 • Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej
  będą przeżywały dzieci z klas trzecich w najbliższą niedzielę 20 maja. Msza Święta rocznicowa rozpocznie się o godz. 10.30. Do udziału zapraszamy rodziny tychże dzieci z a zwłaszcza rodziców chrzestnych.

 • Pierwsze spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego
  będzie w czwartek 24 maja w Domu Św. Jadwigi o godz. 19.00, sala nr II. Tematem tego spotkania będzie „Modlitwa w rodzinie”. Zapraszamy wszystkich członków do udziału już w konkretnych pracach synodalnych.
     
 • Nabożeństwo ku czci Św. Jana Pawła II
  będzie w środę połączone z majówką i nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy do udziału.

 • Spotkania modlitewno-formacyjne:
  Rycerstwo Niepokalanej – środa, godz. 16.30;
  Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – środa, godz. 19.00,
  Towarzystwo Przyjaciół  WSD – środa godz. 19.00.

 • Festiwal Młodych w Dębicy
  Rok 2018, ze względu na jubileusz św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży, poświęcony jest właśnie ludziom młodym.  Z tej okazji Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” wraz z Duszpasterstwem Młodzieżowo-Powołaniowym zaprasza w sobotę 19 maja na Festiwal Młodych. Rozpocznie się o godz. 10.00 w klasztorze Sióstr Służebniczek przy ulicy Krakowskiej 15.  Serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii i Dębicy. Program spotkania: http://bdnp.pl/festiwal-mlodych-w-debicy. Siostry Służebniczki serdecznie dziękują wszystkim ofiarodawcom za materialne wsparcie dla organizacji tej imprezy.

 • RODZINA Z PROBLEMEM ALKOHOLOWYM
  to temat drugiej części sesji poświęconej problematyce uzależnień i zniewoleń organizowanej przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka 14 maja 2018, o godz. 16.00. Przedstawione zostaną następujące zagadnienia: Integracja i dezintegracja życia rodzinnego a problemy alkoholowe; Rozpad więzi rodzinnych przyczyną uzależnień oraz ich następstwem; Relacje osobowe w rodzinie: zdrowej, z problemem alkoholowym i zdrowiejącej; Obszary szkód alkoholowych w rodzinie i pomoc rodzinie z problemem alkoholowym na różnych etapach; Moc przyjaźni z Bogiem i siła więzi rodzinnych ochroną przed uzależnieniami oraz pomocą w przezwyciężaniu problemów alko holowych; Trzeźwość w rodzinie owocem dojrzałej religijności i rozwoju duchowego jej członków; Jest również możliwość indywidualnych porad i konsultacji.
  Prelegentami będą: mgr Jacek Skrobot, kierownik Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Tarnowie oraz Ks. Zbigniew Guzy, dyrektor Diec. Wydz. Duszpasterstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych w Tarnowie, który będzie również celebrował Mszę Św. na zakończenie Sesji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – sesja jest otwarta.
  Zobacz plakat ---->