• Nabożeństwa pokutne:
  Droga Krzyżowa
  w piątek godz. 8.30; 15.00; 17.00 i 19.30 (dla młodzieży) oraz
  Gorzkie Żale w niedzielę godz. 16.00 i 18.00 - są okazją do przemyśleń wielkopostnych i zachętą do nawrócenia.
  Zapraszamy do udziału zwłaszcza tych zapracowanych i zabieganych o dobra tego świata. 
   
 • Paschaliki wielkanocne
  rozprowadza Caritas. Przy tej okazji składamy minimalną ofiarę 5 zł przeznaczoną na wsparcie działań charytatywnych Caritas.

 • Spotkanie członków Caritas
  będzie we wtorek, 4 marca o godz. 16.30. Zapraszamy.

 • Spotkanie klas III
  w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w piątek 9 marca o 19:30 udział w Drodze Krzyżowej dla młodzieży.
   
 • W związku ze 100-leciem istnienia Katolicki Uniwersytet Lubelski
  organizuje w Lublinie w dniach 8 i 9 czerwca 2018 roku Światowy Zjazd Absolwentów, na który zaprasza wszystkich swoich absolwentów, przyjaciół i sympatyków. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub delegatem biskupa tarnowskiego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Zasil konto Caritas Diecezji Tarnowskiej
1% swojego podatku
a pieniądze trafią na cele społeczne.
Caritas Diecezji Tarnowskiej KRS: 0000211791

Z roku na rok ufa Caritasowi więcej podatników.

Ponad 98% zebranych funduszy trafia bezpośrednio do potrzebujących a niecałe 2% pokrywa koszty operacyjne udzielanej pomocy.

Za każdy gest dobrej woli – Bóg zapłać!
Darmowy program do rozliczania PIT-u dostępny na stronie : www.tarnow.caritas.pl

 

Dyrekcja Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy ul. Matejki 22 zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły w dniu 6 marca w godz. 11.40 – 14.00. W programie: zapoznanie się z ofertą placówki, film, konsultacja ze specjalistami oraz praktyczna prezentacja zajęć. Trwają tez zapisy dla uczniów o szczególnych potrzebach edukacyjnych do szkoły podstawowej (klas gimnazjalnych) oraz do szkoły przysposabiającej do pracy. Ponadto są zajęcia dla oddziału przedszkolnego, wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i rewalidacyjno-wychowawcze. 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 9 w Dębicy informuje, że dzień 10 marca 2018 roku jest dniem otwartym, połączonym z zapisami do szkoły dzieci urodzonych w 2011 roku do klasy I oraz dzieci urodzonych w 2012 roku do oddziału zerowego. Zapisu dziecka będzie można również dokonać w sekretariacie szkoły do 23 marca 2018 roku, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Do zapisu potrzebny jest PESEL dziecka.