• Święto Ofiarowania Pańskiego
  przypada w piątek 2 lutego. Msze święte będą o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 9.00; 16.00 i 18.00. Poświęcenie gromnic będzie podczas każdej mszy. Dzień ten jest przeżywany także jako Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na wsparcie zakonów klauzurowych w Diecezji Tarnowskiej. Modlitwami, wdzięcznością i troską otaczamy nasze dębickie zgromadzenie Sióstr Służebniczek BDNP. Siostry włączą się w liturgię podczas mszy o godz. 16.00 i 18.00.

 • Drugiego lutego przypada 74 rocznica rozstrzelanie 54 zakładników 
  przez okupanta niemieckiego obok cegielni w Dębicy. W tym dniu tradycyjnie w kościele św. Jadwigi zostanie odprawiona Msza św. w intencji tych ofiar. Natomiast o godz. 10.15 przy cegielni rozpocznie się ceremoniał patriotyczno-religijny organizowany przez Światowy Związek Żołnierzy AK i Miasto Dębica.   

 • Pierwszy czwartek, piątek i sobota
  przypadają w tym tygodniu. Adoracja wynagradzająca będzie w czwartek bezpośrednio po wieczornej mszy. W piątek nabożeństwa ta jak w Święto Ofiarowania Pańskiego. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie o godz. 7.00, 8.00, 18.00. Spowiedź gimnazjalistów będzie w czwartek o godz. 17.00.

 • Z posługą do chorych kapłani udadzą się w piątek od godz. 10.00!.
  Osoby chore, nie objęte posługą a chciałyby korzystać z niej w pierwsze piątki miesiąca można zgłosić telefonicznie w kancelarii parafii.   

 • Rozbieranie dekoracji świątecznych
  w naszym kościele będzie w czwartek od godz. 20.00. Prosimy o pomoc wszystkich życzliwych parafian.

 • Wizyty duszpasterskie zwane kolędą zostaną zakończone 30 stycznia. Po tym terminie nie przyjmujemy już nikogo i bądźmy ostrożni, gdyż rozmaitego rodzaju oszuści próbują wykorzystywać naszą życzliwość. Wszystkim rodzinom dziękujemy za przyjęcie kolędy, za życzliwość i poczucie wspólnoty z Parafią Św. Jadwigi. Msza Święta w intencji wszystkich rodzin i osób, które przyjęły kolędę będzie odprawiona w Uroczystość Ofiarowania Pańskiego o godz. 9.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.  

 • „Walentynka dla Jezusa”
  – to spotkanie ludzi młodych 10 lutego o godz. 15.00 w Pustkowie Osiedlu. Gościem spotkania będzie biskup Leszek Leszkiewicz. Organizatorzy zapraszają młodzież do udziału w tym spotkaniu.

 • Centrum Formacyjno-Rekolekcyjne w Gródku nad Dunajcem posiada bogaty program formacyjny dla różnych grup. Ponadto prowadzone są tam rekolekcje tematyczne. Szczególnie wartościowe są rekolekcje i warsztaty dla narzeczonych, małżeństw i związków niesakramentalnych. Małżonkowie przeżywający rozmaite kryzysy powinni  tam skierować swoje kroki i tam szukać pomocy. Wszelkie informacje można uzyskać tel. 18 4401300; 605088112 lub www.crf-arka.pl .