• Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Nowy Rok
  przypadają w dniu jutrzejszym. Msze św. będą sprawowane tak jak w każdą niedzielę.

 •  Pierwszy czwartek, piątek i sobota
  przypadają w tym tygodniu. Adoracja wynagradzająca będzie w czwartek bezpośrednio po wieczornej mszy. W piątek nabożeństwo ku czci NSPJ po mszach o godz. 7.00; 8.00; 18.00. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie rano po mszy o godz. 6.00 oraz wieczorem po mszy o godz. 17.00.

 •  Z posługą sakramentalną
  do chorych kapłani udadzą się w piątek od godz. 8.30.

 •  Uroczystość Objawienia Pańskiego
  czyli Święto Trzech Króli przypada w sobotę. Msze św. będą celebrowane wg niedzielnego porządku. Poświęcenie złota, kadzidła i mirry będzie po każdej mszy.

 •  Orszak Trzech Króli
  wyruszy 6 stycznia z placu przed kościołem Ducha Świętego około godz. 13.00, (o godz. 12.00 Msza św.) i przejdzie ulicami Chopina, Nosala, Sobieskiego do Rynku gdzie Trzej Królowie złożą pokłon Świętej Rodzinie. Zapraszamy do udziału w tej radosnej imprezie związanej z Bożym Narodzeniem.

 • Ofiary na urządzenie Żłóbka złożyły Róże Różańcowe:
  Róża św. Heleny, św. Rity, św. Małgorzaty, św. Kingi, św. Julii, św. Barbary, św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Genowefy, św. Jadwigi, św. Klary, Św. Agaty, Najświętszej Maryi Panny, Franciszkański Zakon Świeckich oraz indywidualni ofiarodawcy: Pan Eugeniusz Mika i anonimowy ofiarodawca. Serdecznie dziękujemy.

 • Koncert kolęd - ukraińskiego Kwartetu ACORD,
  będzie w dębickiej Farze św. Jadwigi 1 stycznia o godz. 18.00. Znakomite głosy i ciekawy repertuar dostarczą wielu doznań estetycznych jak i duchowej radości. Zapraszamy. 

 •  „Małe Kolędowanie Wielkich Serc”
  to okazja do wspólnego kolędowania w Kościele Św. Jadwigi w niedzielę 7 stycznia o godz. 18.00. Ideą tego wydarzenia jest wspólny śpiew animowany przez chór, małe zespoły czy nawet osoby indywidualnych. Chór kameralny Św. Jadwigi przygotowuje całość koncertu, niemniej jednak zapraszamy także do udziału osoby potrafiące śpiewać kolędy (tak solo jak i w duecie, tercecie itd.). Prosimy o zgłoszenia do organisty celem ustalenia tytułów i sposobu wykonywanych kolęd. 
   
 • Intencje Apostolstwa Modlitwy
  Intencja ewangelizacyjna
  : Aby w krajach Azjatyckich, chrześcijanie, wraz z innymi mniejszościami religijnymi, mogli żyć swoją wiarą w pełnej wolności.