• Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia to Święto Św. Szczepana,
  pierwszego męczennika za wiarę. Msze św. Będą sprawowane tak jak w każdą niedzielę.

 • Uroczyste rozesłanie „Kolędników misyjnych”
  będzie w drugi dzień świąt podczas mszy o godz. 12.00. Natomiast odwiedzin kolędników w naszych domach spodziewamy się tuż po świętach czyli w środę 27 grudnia. Zechciejmy przyjąć te dzieci i obdarować groszem przeznaczonym na wsparcie edukacji dzieci na misjach.

 • Najbliższa niedziela to Święto Najświętszej Rodziny.
  W tym dniu pary małżeńskie będą przeżywały swoje jubileusze 25-lecia i 50-lecia przyjęcia Sakramentu Małżeństwa: o godz. 9.00 – srebrni jubilaci a o godz. 10.30 – złoci jubilaci. Zapraszamy do udziału nie tylko jubilatów, ale również ich rodziny.

 • Zakończenie Starego Roku
  przypada w niedzielę 31 grudnia. Na wszystkich mszach odśpiewamy dziękczynne „Te Deum” i wysłuchamy kazania proboszcza, podsumowującego miniony rok.

 • W tym tygodniu rozpoczynają się wizyty duszpasterskie
  zwane kolędą. Prosimy o obecność wszystkich domowników. Szczegółowy plan kolędy będzie systematycznie podawany w „Informacjach liturgiczno-duszpasterskich”. W tym roku odnawiamy kartotekę parafialną i dlatego prosimy o wcześniejsze pobranie i wypełnienie formularzy kartotecznych – można je otrzymać w kościele i kancelarii. Wypełnione oddajemy księdzu podczas kolędy.   

 • Koncert kolęd w wykonaniu ukraińskiego kwartetu ACORD,
  będzie w dębickiej Farze św. Jadwigi 1 stycznia o godz. 18.00. Znakomite głosy i ciekawy repertuar sprawią zapewne wielu doznań estetycznych jak i duchowej radości. Zapraszamy.