• Msze roratnie
  odprawiane będą codziennie w dni powszednie Adwentu o godz. 6.00 zaś dla dzieci wraz z rodzicami o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału wszystkich parafian. Podtrzymujmy starą tradycję oczekiwania wraz z Matką Bożą na Narodzenie Syna Bożego. Zwracamy szczególnie uwagę na roraty dla dzieci o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w roratach.  W tym roku rozpoczną się 4 grudnia, w poniedziałek o godz. 18.00. Dzieci przynoszą adwentowe lampiony.
   
 • Uroczystość Niepokalanego Poczęcia
  przypada w piątek 8 grudnia. Msze św. będą o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 9.00; 11.00; 16.00; 18.00. Jest to święto patronalne Sióstr Służebniczek a także Rycerstwa Niepokalanej. Modlić się będziemy w intencji całego Zgromadzenie Sióstr Służebniczek a szczególnie o powołania.
   
 • Rycerstwo Niepokalanej
  świętuje 100 lecie swojego istnienia. Z tej racji 8 grudnia w Kościele św. Jadwigi będzie celebrowana o godz. 11.00 Uroczysta Msza Święta, po której będzie tzw. „Godzina Łaski”. Zapraszamy do licznego udziału wszystkich członków Rycerstwa Niepokalanej oraz parafian.
   
 • Dziewczęca Służba Maryjna
  powiększy się o grono 20 dziewcząt, które zostaną włączone do tej wspólnoty w najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00. DSM służy formacji Maryjnej a także uczy dobrego spędzania wolnego czasu w gronie koleżeńskim.
   
 • "Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Nadzieja"
  zaprasza w piątek 8 grudnia po Mszy Świętej wieczornej, na adorację z modlitwą o uzdrowienie w kaplicy w Domu Świętej Jadwigi."
   
 • Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie
  przypada w najbliższą niedzielę. Z tej racji przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
   
 • Jubileusze małżeńskie (50-lecie i 25-lecie)
  w mijającym roku przeżywa wiele par małżeńskich. Zapraszamy małżonków do wspólnego świętowania tychże Jubileuszy w Niedzielę Świętej Rodziny – 31 grudnia 2017 roku. Prosimy o zgłaszanie w kancelarii swojego udziału, gdyż jest to konieczne ze względów organizacyjnych. Rodziny Jubilatów prosimy o zachętę i przygotowanie domowej uroczystości.
   
 • Błogosławione opłatki wigilijne
  będzie można otrzymać w naszym kościele w drugą, trzecią  i czwartą niedzielę Adwentu (Wigilia). Niech właśnie te opłatki goszczą na naszych stołach w Wigilijny wieczór. Jest to wyraz więzi wyrastającej z wiary przeżywanej także w kościele parafialnym gdzie się uświęcamy poprzez sakramenty i sakramentalia. Przyniesienie opłatka właśnie z kościoła jest jednym z elementów religijnego przeżywania wigilii. Nie pozbywajmy się polskiej tradycji szanującej sacrum na  rzecz konsumpcji.
   
 • Składka inwestycyjna
  będzie przeprowadzona w najbliższą niedzielę. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.
   
 • Kalendarze misyjne
  rozprowadzać będzie młodzież ze Stowarzyszenia Inicjatywa Młodzi Misjom w najbliższą niedzielę - 10 grudnia. Dochód zostanie przeznaczony na wsparcie świetlicy dla dzieci z Amazonii. Minimalna ofiara za kalendarz to 7 zł.

 • Wspólnota Intronizacji NSPJ
  dziękuje za udział w czuwaniu (20/21.11) wszystkim grupom oraz parafianom. Wspólnota prowadzi w każdy czwartek adorację Najświętszego Sakramentu bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 8.00 i zaprasza do licznego udziału.