• Krucjata Wyzwolenia Człowieka
  świętuje w dniu dzisiejszym jubileusz 25-lecia swojej działalności. Początki tej wspólnoty sięgają dnia 30 listopada 1992 roku kiedy to z inicjatywy S. Justyny Marii Papież oraz wsparcia Księdza Prałata Stanisława Fiołka postanowiono podjąć zadanie niesienia pomocy ludziom zniewolonym nałogami w oparciu o ideę formowania wolnego człowieka opracowaną przez Ks. Franciszka Blachnickiego. Uroczystościom dzisiejszym przewodniczy Biskup Tadeusz Bronakowski Przewodniczący Komisji Episkopatu Polski ds. Trzeźwości. O godzinie 10.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta Dziękczynna a po jej zakończeniu będzie okolicznościowe spotkanie w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej. Dziękujemy Bogu za dar tej wspólnoty dającej setkom ludzi mocne oparcie w walce z nałogami i uzależnieniami. Ta wspólnota jest widocznym znakiem działania mocy Boga.

 •  Ogólnopolskie Czuwanie Modlitewne
  organizowane przez Wspólnoty Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa odbędzie się w Parafii Św. Jadwigi w dniach 20 i 21 listopada. Rozpoczęcie Mszą Świętą w poniedziałek o godz. 18.00 następnie  całonocne czuwanie poszczególnych wspólnot i zakończenie we wtorek Mszą o godz. 18.00. Szczegółowy program czuwania podany jest na plakacie. Zapraszamy. 

 •  Pierwsze zebranie Rady Duszpasterskiej
  VI kadencji odbędzie się w czwartek 23 listopada o godz. 19.00. Zapraszamy serdecznie wszystkich nowo wybranych członków do udziału w inauguracyjnym spotkaniu Rady.

 •  Spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla klas siódmych
  będzie we wtorek, 21 listopada, o godz. 16.30. Rozpoczęcie w kościele, przynosimy indeksy.

 •  Spotkanie Duszpasterskiej Grupy Dzieci Niepełnosprawnych
  będzie w najbliższy poniedziałek – rozpoczęcie nabożeństwem w kościele o godz. 15.30 oraz spotkanie integracyjne o godz 16.00 w Sali gimnastycznej Miejskiego Gimnazjum Nr 1.

 •  Podziękowanie składamy
  Władysławie i Zbigniewowi Mazurom oraz Elżbiecie i Andrzejowi Frankowskim za ofiarowane kwiaty do naszego kościoła.

 •  Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Nadzieja"
  zaprasza w sobotę 25 listopada na Dzień Skupienia dla Małżeństw, który rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 9.00 w kaplicy w Domu Świętej Jadwigi. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

 •  Koncert Cecyliański
  poświęcony 300-leciu koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej oraz 100-leciu Objawień w Fatimie odbędzie się 26 listopada w Kościele Ducha Świętego o godz. 17.00. Zapraszamy.