• Nabożeństwa różańcowe
  rozpoczynają się już najbliższą niedzielę o godz. 18.00. zapraszamy do wspólnej modlitwy w roku stulecia objawień Matki Bożej w Fatimie. Maryja prosiła byśmy wszyscy odmawiali różaniec. Być może są i tacy którzy jeszcze w tym roku nie mieli różańca w ręku. Spróbujmy dokonać pewnego przełomu w naszej bierności wobec próśb Matki Bożej i weźmy do reki różaniec.  
   
 • Rycerstwo Niepokalanej
  organizuje wyjazd do Tuchowa na uroczystości rocznicowe Zawierzenia Rycerstwa Niepokalanej Matce Bożej Tuchowskiej. Wyjazd w dniu 2 października o godz. 13.00 z Placu Solidarności, koszt 15 zł, zapisy w kancelarii lub telefonicznie 510556107 i 14 6815970.

 • „Różaniec Do Granic”
  to wydarzenie wieńczące obchody 100-lecia objawień Matki Bożej w Fatimie. Wierni zgromadzą się w dniu 7 października na granicach Polski, by o godz. 14.00  odmówić wszystkie części Różańca. Diecezja nasza graniczy ze Słowacją toteż zostały wyznaczone parafie przygraniczne  zwane kościołami stacyjnymi (jest ich 13) do zorganizowania tej modlitwy. Na ulotkach podany jest program modlitwy a także parafie gdzie można się udać by wziąć udział w tym wydarzeniu. Rycerstwo Niepokalanej organizuje wyjazd do parafii Wojkowa w dniu 7 października; wyjazd z Placu Solidarności o godz.  7.00, koszt 30 zł, zapisy w kancelarii lub Tel. 510556107 lub 14 6815970 do 3 października.

 • Zbiórka na pomoc rodzinom w Aleppo
  przeprowadzona w ubiegłą niedzielę przyniosła kwotę 7800 zł co wystarczy na sfinansowanie drugiej części zadeklarowanej pomocy. Wszystkim ofiarodawcom składamy podziękowanie za ten gest serca.

 • Nadal oczekujemy na zgłaszanie kandydatów do Rady Duszpasterskiej Parafii Św. Jadwigi.
  Zgodnie z zarządzeniem biskupa 15 października dokonujemy wyboru nowej rady.  

 • Dziewczęca Służba Maryjna
  wraz ze swoją opiekunką S. Krystyną zaprasza dziewczynki z klas II, III i IV  do włączenia się w tę wspólnotę. Spotkania odbywają się w każdą sobotę w godzinach od 10.00  do 11.30 w Sali Domu Św. Jadwigi. W czasie spotkań uczestniczki pogłębiają swoją wiarę przez modlitwę, lepiej poznają Maryję, rozmawiają na różne ciekawe tematy, bawią się oraz uczą piosenek, którymi wielbią Boga na niedzielnej Mszy św. dla dzieci o godz. 12.00.

 • Zbiórki ministrantów
  odbywają się w każdą sobotę o godz. 9.00 zaś zbiórki aspirantów również w sobotę o godz. 11.00. Prosimy rodziców o pomoc w systematycznej pracy formacyjnej.

 • Bierzmowanie !
  Spotkania przygotowujące do  przyjęcia sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii odbędą się w tym tygodniu w domu katechetycznym:
  Uczniowie klas szóstych (przychodzą z rodzicami) w poniedziałek godz. 16.30.
  Uczniowie klas siódmych we wtorek godz. 16.30.
  Uczniowie klas drugich gimnazjum w piątek godz.16.30 (zabieramy indeksy).
  Uczniowie klas trzecich gimnazjum w środę godz. 16.30 (zabieramy indeksy).