• Caritas Diecezji Tarnowskiej
  składa podziękowanie wszystkim, którzy wsparli zbiórkę na pomoc dotkniętym wichurą. Dotychczasowe podsumowanie ofiar, które spłynęły z 366 parafii wykazało kwotę ponad 1 296 000 zł co jest rekordem w historii tego rodzaju zbiórek. Nasza parafia przekazała na ten cel zebraną kwotę 14 710 zł oraz 1000 zł przekazane indywidualnie na ten cel.  

 • Spotkanie Grupy Duszpasterskiej Dzieci Niepełnosprawnych
  będzie w poniedziałek 18 września o godz. 15.30. Zapraszamy dzieci oraz rodziców i opiekunów.

 • Zbiórka do puszek
  na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie będzie w niedzielę 24 września.

 • Diecezjalna Pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa
  do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie odbędzie się 29 września 2017, rozpoczęcie o godz. 17.00; Msza Św. godz. 18.00; procesja różańcowa godz. 20.15. Organizowany jest wyjazd na te uroczystości w sobotę o godz. 15.30 z Placu Solidarności. Zapisy w kancelarii lub telefonicznie 667147931 koszt 13 zł.

 • Spotkania modlitewno – formacyjne:
  Rycerstwo Niepokalanej – środa godz. 16.30;
  Stowarzyszenie Rodzin Katolickich – środa , godz. 19.00;
  Towarzystwo Przyjaciół WSD – środa, godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich członków tych wspólnot, gdyż będzie to połączone z przedstawieniem nowych opiekunów.

 • Kręgi Domowego Kościoła oraz członkowie Ruchu Światło Życie rejonu Dębica
  rozpoczynają nowy rok formacyjny Mszą Świętą we wtorek 19 września o godz. 18.00 w Kosciele Św. Jadwigi w Dębicy. Podczas Mszy Św. będzie przekazanie animatorom świec wraz z błogosławieństwem Księdza Moderatora. Po nabożeństwie będzie spotkanie animatorów w Domu Św. Jadwigi.

 • Podczas spotkania członków Parafialnego Oddziału Caritas,
  które odbyło się w minionym tygodniu dokonano pewnych spostrzeżeń co do zakresu i stylu niesienia pomocy potrzebującym. Caritas prosi o zwrócenie uwagi na ofiarowaną odzież: nie może to być bielizna osobista oraz zużyte buty; odzież musi nadawać się do użytku tzn. nie zniszczona, czysta i w miarę poskładana; nie mogą to być fasony z zamierzchłych czasów. Ponadto prosimy nie przywozić darów poza godzinami pracy wolontariuszy Caritasu czyli w godz. 8.00 – 10.00.

 • Prosimy o zgłaszanie  kandydatów do nowej  Rady Duszpasterskiej.
  Zgodnie z dekretem biskupa wybory odbędą się w całej diecezji w dniu 15 października a tydzień wcześniej zostaną przedstawieni kandydaci do rady. Zgłoszenia przyjmowane są na piśmie w kancelarii.