• Tydzień Wychowania w Polsce
  rozpoczyna się w dzisiejszą niedzielę. Modlitwą otaczamy dzieci i młodzież szkolną a także nauczycieli i wychowawców.

 • Nabożeństwo fatimskie
  będzie w środę 13 września bezpośrednio po wieczornej mszy czyli ok. godz. 18.30. Zapraszamy do modlitwy różańcowej; zabieramy ze sobą lampiony.

 • Uroczystość Odpustowa w Parafii Krzyża Świętego i Matki Bożej Bolesnej
  będzie w najbliższą niedzielę. Duszpasterze zapraszają wszystkich dębiczan do udziału w odpuście.

 • Świetlica Integracyjna Nazaret
  po wakacyjnej przerwie rozpoczyna swoją działalność opiekuńczą codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 -17.00. Zgłoszenia dzieci przyjmuje S. Wieńczysława. Zwracamy się również z prośbą do nauczycieli czynnych i już emerytowanych o pomoc opiekuńczo-dydaktyczną na zasadach wolontariatu.

 • Spotkanie organizacyjne członków Poradni Specjalistycznej ARKA
  odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 19.00. Zapraszamy. Poradnia czynna będzie już od najbliższego wtorku.

 • Spotkanie Wspólnoty Straży Honorowej NSPJ
  będzie w środę o godz. 16.30. Będzie to również pierwsze spotkanie z nowym opiekunem.
   
 • Zebranie Parafialnego Oddziału CARITAS
  będzie we wtorek o godz. 17.00. Zapraszamy serdecznie.

 • Spotkania Grupy Apostolskiej Młodzieży
  z naszej parafii, będą się odbywać w piątki po wieczornym nabożeństwie o godz. 19.00. Zapraszamy na pierwsze spotkanie w piątek 22 września – również tych, którzy pragną dołączyć do wspólnoty młodych – klasy VII, gimnazjum, szkoły średnie.

 • Kolejny SYNAJ,
  spotkanie Młodych Diecezji Tarnowskiej już w sobotę 23 września w Limanowej, gdzie rozpoczynamy duchowe przygotowanie do spotkania młodych w Panamie. Wyjazd w sobotę o godz. 14.00 z Placu Solidarności, powrót ok.24.00. Zapisy u ks. Jana (można tel. 664716493). Szczegóły spotkania: www.mlodziez.diecezja.tarnow.pl

 • Diecezjalna Pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej
  Najświętszego Serca Pana Jezusa do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie odbędzie się 29 września 2017, rozpoczęcie o godz. 17.00; Msza Św. godz. 18.00; procesja różańcowa godz. 20.15.

 • Katechizację w przedszkolach
  znajdujących się na terenie Parafii Św. Jadwigi prowadzić  będą  Siostry Służebniczki Dębickie:
  Przedszkole Nr 4 – S. Barbara Czaja;
  Przedszkole Nr 12 – S. Krystyna Stopka;
  Przedszkole Nr 7 – S. Monika Ragan;
  Przedszkole „Ukryty dar” – S. Renata Grabiec;
  Przedszkole „Pałacyk malucha” – S. Monika Ragan.

 • Kontynuujemy pomoc materialną pięciu syryjskim rodzinom z Aleppo.
  W czerwcu przeprowadzona została zbiórka na ten cel i uzyskana kwota wystarczyła na trzymiesięczną pomoc (każda rodzina otrzymuje wsparcie w kwocie 510 zł miesięcznie). Wrzesień jest czwartym miesiącem zadeklarowanej pomocy stąd jest konieczność przeprowadzenia kolejnej zbiórki na ten cel. W najbliższą niedzielę członkowie Caritas będą zbierać do puszek ofiary na ten cel. Za wielkoduszność składamy już teraz podziękowanie. Nasze zobowiązanie obejmuje pomoc tymże rodzinom przez okres sześciu miesięcy, czyli do listopada włącznie.
      
 • W tym roku mija kadencja Rad Duszpasterskich
  w całej Diecezji Tarnowskiej w tym  również Parafii Św. Jadwigi w Dębicy. Zgodnie z dekretem biskupa diecezjalnego należy dokonać wyboru nowej Rady Duszpasterskiej. Wybory odbędą się w niedzielę 15 października. Wybory poprzedza okres zgłaszania kandydatów spośród których zostanie wybrana rada. W Parafii Św. Jadwigi zgłoszenia będą przyjmowane  pisemnie w kancelarii do 5  października. Zgłoszenie powinno zawierać nazwisko i imię osoby dorosłej, wiek, zawód, adres oraz krótkie uzasadnienie. Prosimy o podjęcie tego trudu, aby można było bez kłopotów wybrać nową radę.