• Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej
  przypada w najbliższą sobotę. Msze św. będą celebrowane o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 • Zakończenie Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę
  będzie w piątek. Uroczyste wejście na rozpocznie się o godz. 14.00. Diecezjalne Radio RDN Małopolska przeprowadzi bezpośrednią transmisję.
   
 • Pierwsze śluby zakonne
  złożą nowicjuszki ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w poniedziałek 21 sierpnia o godz. 11.00 w kościele klasztornym przy ul. Krakowskiej. Natomiast śluby wieczyste złożą profeski czasowe tegoż Zgromadzenia we wtorek 22 sierpnia o godz. 11.00 również w kościele klasztornym. Siostry Służebniczki zapraszają do udziału w tej niecodziennej uroczystości a także proszą o modlitwę w intencji sióstr składających śluby.

 • 73 Rocznica Akcji „Burza”
  oraz bitwy partyzantów AK na Kałużówce przypada na miesiąc sierpień. Z tej okazji w najbliższą niedzielę odbędą się uroczystości patriotyczno religijne na Polanie Kałużówka. O godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny, po której odbędzie się Apel pamięci oraz złożenie kwiatów pod obeliskiem upamiętniającym historyczną bitwę. Organizatorzy zapraszają wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.  

 • Powitanie nowych duszpasterzy
  będzie w najbliższą niedzielę. Nominację biskupa do naszej parafii otrzymali: Ks. Rafał Jagoda dotychczasowy wikariusz w Parafii Św. Mikołaja w Bochni; Ks. Roman Krukowski dotychczasowy wikariusz Parafii w Nawojowej; Ks. Tomasz Kaczor dotychczasowy wikariusz w Parafii Zbylitowska Góra.

 • Apele pielgrzymkowe w dębickich parafiach:
  20.08 – Parafia Matki Bożej Anielskiej;
  21.08 – Parafia Św. Jadwigi;
  22.08 - Parafia Krzyża Świętego;
  23.08 – Parafia Miłosierdzia Bożego;
  24.08 – Parafia Matki Bożej Anielskiej.
  W dniu 25 sierpnia apelu już nie będzie ponieważ pielgrzymka została zakończona.