• Uroczystość Wniebowzięcia NMP przypada we wtorek 15 sierpnia. Msze święte sprawowane będą o godz. 6.00; 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 14.00; 19.00; 20.30. Jest to święto obowiązkowe. Po każdej mszy będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.
   
 • Uroczyste wprowadzenie relikwii Św. Maksymiliana Marii Kolbego
  do naszego kościoła odbędzie się 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia NMP. O godz. 10.00 rozpocznie się przygotowanie modlitewne a o 10.30 wprowadzenie relikwii i uroczysta Msza św. Z inicjatywą sprowadzenie relikwii wystąpiło Rycerstwo Niepokalanej założone kiedyś właśnie przez Ojca Maksymiliana. Dziękujemy i cieszymy się obecnością kolejnych relikwii w Kościele Św. Jadwigi w Dębicy.

 • XXVI Pielgrzymka Piesza Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Sanktuarium Maryjnego w Zawadzie
  w intencji trzeźwości wyruszy we wtorek 15 sierpnia o godz. 13.00 z kościoła Św. Jadwigi w Dębicy. W programie pielgrzymki na trasie: Droga Krzyżowa, konferencja, którą wygłosi Ks. Zbigniew Guzy, diecezjalny duszpasterz trzeźwości, modlitwa, świadectwa, śpiew oraz możliwość podjęcia przyrzeczeń abstynenckich. Msza św. w Zawadzie o godz. 16.30. Wszystkich, którzy pragną ofiarować modlitwę i trud w intencji trzeźwości oraz za ludzi uwikłanych w różne nałogi w swojej rodzinie i w całym narodzie, serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce.

 • W czwartek 17 sierpnia wyrusza 34 Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę.
  Pamiętajmy o modlitwie w intencji pielgrzymujących a także bierzmy udział w apelach pielgrzymkowych w dębickich parafiach o godz. 20.00: 17.08 – Parafia Św. Jadwigi; 18.08 – Parafia Krzyża Świętego; 19.08 – Parafia Miłosierdzia Bożego; 20.08 – Parafia Matki Bożej Anielskiej; 21.08 – Parafia Św. Jadwigi; 22.08 - Parafia Krzyża Świętego; 23.08 – Parafia Miłosierdzia Bożego; 24.08 – Parafia Matki Bożej Anielskiej. W dniu 25 sierpnia apelu już nie będzie.

 • Pielgrzymi oddają swoje bagaże
  w środę 16 sierpnia w godz. 17.00 – 18.30 na parkingu przy kościele św. Jadwigi w Dębicy.

 • Pożegnanie Księży odchodzących z naszej parafii
  – Ks. Rafała Słomby, Ks. Mariana Dudy i Ks. Rafała Budzika - będzie w najbliższą niedzielę podczas Mszy o godz. 12.00.   

 • Rycerstwo Niepokalanej organizuje wyjazd do Częstochowy
  na powitanie pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej w dniu 25 sierpnia. Zapisy w kancelarii lub tel. 14 6815970 lub 510556107 do dnia 23 sierpnia.  

 • Dziękujemy wspólnocie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
  za troskę o trzeźwość szczególnie w miesiącu sierpniu. Dziękujemy za adorację przeprowadzoną w ubiegłą niedzielę, rozprowadzanie broszur i książek o tematyce trzeźwościowej oraz za cierpliwą pracę w ciągu całego roku na rzecz uzależnionych a także ich rodzin. To wszystko z pewnością przekłada się na wewnętrzne umocnienie a także ukazuje ludziom uzależnionym potrzebę oparcia się o solidny fundament jakim jest Bóg.