• Błogosławieństwo kierujących pojazdami oraz ich pojazdów
  odbywa się dzisiaj po każdej Mszy św. z racji wspomnienia św. Krzysztofa Patrona Kierowców. Wypraszamy w ten sposób Bożą opiekę a także odnawiamy poczucie odpowiedzialności moralnej za sposób korzystania ze zdobyczy cywilizacyjnych jakim są pojazdy mechaniczne.  

 • Z racji zbliżającego się sierpnia- miesiąca abstynencji, Krucjata Wyzwolenia Człowieka
  poprowadzi w niedzielę 30 lipca 2017 r. na zakończenie każdej Mszy Św. adorację w intencji wyproszenia trzeźwości w naszych rodzinach i w całym narodzie. O  godz. 12.00 – Msza św. w intencji Narodowego Kongresu Trzeźwości z udziałem członków Wspólnoty KWC; o godz. 13.00 – godzinna wspólna modlitwa adoracyjna w intencji wyzwolenia z różnego rodzaju uzależnień i zniewoleń oraz w intencji Dzieła Krucjaty, na którą zapraszamy wszystkich chętnych.

 • Na dziedzińcu kościelnym członkowie Krucjaty
  proponować będą bezpłatnie literaturę trzeźwościową: książki, czasopisma, ulotki i broszury na temat uzależnień itp. - jest okazja, aby bardziej zapoznać się z tą tematyką.

 • Po każdej Mszy Św. w Domu Św. Jadwigi
  będzie można również skorzystać z odpowiednich porad z dziedziny problemu uzależnień.

 • Zachęcamy do podjęcia przyrzeczeń abstynenckich,
  które można złożyć na deklaracjach propagowanych przez Krucjatę lub można wpisać się do Księgi Trzeźwości.

 • „Uzdrowienie po aborcji”
  to propozycja rekolekcji dla osób, które mają trudne doświadczenia związane z aborcją. Odbędą się w dniach 4-6 sierpnia 2017 r. Informacje i zapisy tel. 730278555. Aborcja jest ogromnym problemem moralnym, prawnym a także psychicznym. Kościół w wymiarze moralnym jasno określa swoją wykładnię. Państwo, wobec różnych poglądów próbuje jakoś skodyfikować ten problem. Pozostaje zaś człowiek, często bardzo poraniony, któremu trzeba pomóc. Taką okazję dają również te rekolekcje.

XXXV Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę
„Kim On właściwie jest?”

Weź udział w Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasną Górę  w Grupie 11 Świętej Jadwigi. Pielgrzymka dostarcza wiele przeżyć tak natury duchowej jak i ogólnoludzkiej. Zmęczysz trochę ciało lecz w zamian wzmocnisz ducha, który być może jest u ciebie bardzo słaby. Poznasz nowych i wartościowych ludzi, nauczysz się dzielenia z innymi a także poznasz swoje możliwości. A najważniejszym jest to, by znaleźć odpowiedź na pytanie powtarzane nieustannie od czasów Jezusa – Kim On właściwie jest?  Zapisy przyjmowane są w kancelarii parafii.