• Nabożeństwo fatimskie
  będzie w czwartek 13 lipca bezpośrednio po wieczornej Mszy  Świętej. Zabieramy ze sobą lampiony i modlitewniki fatimskie.

 • Święcenia kapłańskie otrzymał Ks. Marcin Kania
  w sobotę 1 lipca 2017 r. z rąk Biskupa Diecezji Paterson (USA) Arthura J. Seratelli. W najbliższą niedzielę 16 lipca o godz. 10:30 odprawi w naszej parafii Mszę Prymicyjną z tej racji iż zamieszkiwał na terenie naszej parafii do 2010 roku i tutaj właściwie zrodziło się jego powołanie, zrealizowane dopiero teraz. Zapraszamy do udziału w uroczystości wszystkich a zwłaszcza znajomych i przyjaciół prymicjanta.   

 • Odpust szkaplerzny we Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie
  będzie w najbliższą niedzielę 16 lipca. Szczegóły na plakacie. Kustosz serdecznie zaprasza wszystkich Dębiczan do udziału.

 • Poświęcenie pojazdów
  w naszej parafii z racji wspomnienia Św. Krzysztofa (25.07) będzie w niedzielę 23 lipca po każdej mszy.   

 • Składka w najbliższą niedzielę
  będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

 • Rycerstwo Niepokalanej
  organizuje pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia, Torunia, Gietrzwałdu, Rybna i Niepokalanowa w dniach 4-7 sierpnia. Koszt 430 zł, wyjazd 4 sierpnia o godz. 4.00 z Placu Solidarności, zapisy w kancelarii lub tel. 146815970, 510556107. Spotkanie organizacyjne 26.07.2017 po wieczornej mszy w Domu Św. Jadwigi.

 • Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę.
  Można to uczynić w kancelarii parafii. Grupę 11 Św. Jadwigi poprowadzi w tym roku Ks. Paweł Nowak, duszpasterz w Niemczech a wytrwały pielgrzym – piętnastokrotnie brał udział w pielgrzymce. Szczegóły na stronach internetowych PPT.

 • Można jeszcze wziąć udział w pielgrzymce samolotowej do Fatimy i Santiago de Compostela
  organizowanej przez Parafię Św. Jadwigi w dniach 3-10 sierpień. Informacje i zgłoszenia w kancelarii.