• Niedziela dzisiejsza poświęcona jest V Synodowi Diecezji Tarnowskiej.
  Jest to okazja do zapoznania się z celem synodu jak i do modlitwy o właściwy przebieg prac a także o zaangażowanie wszystkich wiernych tą ważną sprawą.

 • Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  przypada w czwartek 29 czerwca. Msze św. w tym dniu będą celebrowane o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 9.00; 16.00 i 18.00. Zapraszamy do uczczenia wielkich Patronów Kościoła i modlitwy za papieża Franciszka.

 • Zakończenie „nabożeństw czerwcowych”
  będzie w piątek, bezpośrednio po mszy o godz. 18.00.

 • Pierwsza sobota przypada w tym tygodniu.
  Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP będzie o godz. 7.00; 8.00 i 18.00.
  Wielki Odpust Tuchowski pod hasłem „Maryjo, pomóż nam odważnie głosić Ewangelię rozpocznie się pierwszego a zakończy dziewiątego lipca. Bogaty program pozwala na odnalezienie odpowiedniego dnia do pielgrzymowania. Szczegóły na plakacie oraz www.sanktuariumtuchow.pl . Ojcowie Redemptoryści zapraszają do udziału w dorocznych uroczystościach w Tuchowie.

 • Wspólnota Intronizacji NSPJ
  zaprasza na Diecezjalne Czuwanie Modlitewne do Tuchowa. Wyjazd w piątek (8.07) o godz. 6.30; koszt 15 zł; zapisy tel. 698616546 lub w kancelarii.

 • Zgromadzenie Wyborcze Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej
  dokonało zmian w zarządzie stowarzyszenia. Nowym prezesem na czteroletnią kadencję została wybrana Pani Julia Skrzynecka z naszej parafii, wiceprezesem wybrano Panią Czesławę Łuszcz ze Szczucina zaś asystentem kościelnym nadal pozostał Ks. Stanisław Śliwa. Gratulujemy wyboru zwłaszcza naszej parafiance i życzymy nowemu zarządowi skutecznego rozwoju idei Św. Maksymiliana Kolbego.  

 • Rycerstwo Niepokalanej
  organizuje wyjazd do Tuchowa w środę 5 lipca; wyjazd godz. 13.15 z Placu Solidarności; koszt 15 zł; zapisy telefonicznie 14 6815970 lub 510556107 lub w kancelarii.

 • Miasteczko Modlitewne „Nieugięci Niedomknięci”
  otwiera swoje podwoje od 27 lipca do 2 sierpnia w Zabawie. Zainteresowani udziałem mogą uzyskać informacje tel. 14 6213218, 533554777 oraz na facebok.com/miasteczkomodlitewnewzabawie.

 • Dekanalna stacja Narodowego Kongresu Trzeźwości
  będzie miała miejsc podczas Nabożeństwa Dróżek Maryjnych w najbliższą pierwszą sobotę 1 lipca w Sanktuarium Zawadzkim. Eucharystię o godz. 15.00 będzie celebrował i rozważania różańcowe poprowadzi Ks. Prałat Zbigniew Guzy – diecezjalny duszpasterz trzeźwości przy współudziale dębickiej Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. W czasie tego nabożeństwa będziemy wynagradzać Bogu za grzechy pijaństwa i modlić się o dar trzeźwości w naszych rodzinach i w całym Narodzie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 • Nabożeństwo dla Róż Różańcowych
  będzie najbliższą niedzielę o godz. 16.00.  

 • Spotkanie w sprawie remontu grobu
  na Starym Cmentarzu będzie w środę 5 lipca o godz. 9.00.

UWAGA !

Kancelaria parafialna od najbliższego wtorku aż do końca wakacji będzie czynna w godz. 8.30-9.30; 17.00-18.00.

Od najbliższej niedzieli następuje wakacyjna zmiana czasu odprawiania mszy św. w niedziele i święta nakazane. Nie będzie mszy o godz. 17.00 natomiast będzie msza o godz. 20.30.