• Dzisiaj przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  Kończy się również okres Komunii wielkanocnej.
   
 • Święto NMP Matki Kościoła przypada w poniedziałek.
  Msze św. będą celebrowane o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 9.00; 16.00; 18.00.
   
 • Wspólnota Intronizacji NSPJ
  zaprasza na spotkanie modlitewno-formacyjne w piątek o godz. 16.30.
   
 • Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Nadzieja"
  zaprasza w piątek, 9 czerwca, o 19.00 na adorację w kaplicy Domu Św. Jadwigi.
   
 • Pielgrzymka Straży Honorowej NSPJ na Jasną Górę
  odbędzie się 17 czerwca. Wyjazd autokaru z Placu Solidarności o godz. 500; koszt 45 zł; zapisy w kancelarii lub tel. 667147931.
   
 • Nabożeństwo czerwcowe
  celebrowane jest w dni powszednie po wieczornej mszy zaś w niedziele po mszy o godz. 17.00.
   

BICYKLOMANIA

czyli Piknik Rowerowy odbędzie się w sobotę 17 czerwca, start o godz. 9.00 z Placu Solidarności. Organizowana jest Grupa Parafii Św. Jadwigi i prosimy o zgłoszenie swojego udziału. Zapisy będą dokonywane 11 czerwca w niedzielę, przy stoliku na dziedzińcu kościoła a w ciągu tygodnia telefonicznie w kancelarii. Ewentualne otrzymane kupony przeznaczone są dla młodzieży zaangażowanej w życie parafii.

W ramach Narodowego Kongresu Trzeźwości w dniach 17-18 czerwca br. na Jasnej Górze odbędzie się Narodowa Pielgrzymka pod hasłem: „Wolni w Chrystusie”. Pielgrzymi modlić się będą o uzdrowienie rodzin , wynagradzać  będą Bogu za grzechy pijaństwa i prosić Boga o uwolnienie Polski od zniewoleń. Pielgrzymka zakończy się uroczystą Mszą  pod przewodnictwem Prymasa  Polski abpa Wojciecha Polaka. Na te Pielgrzymkę  naszej Parafii Krucjata Wyzwolenia Człowieka organizuje autokarowy wyjazd.
Agencja Rozwoju Regionalnego MARR. S.A. w Mielcu zaprasza bezrobotne panie powyżej 30 roku życia zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej i uzyskaniem dotacji w wysokości 35000PLN do wzięcia udziału w projekcie „Czas dla Superwoman”. Informacje na stronie internetowej www.marr.com.pl .