• Trwa „oktawa Bożego Ciała”.
  Codziennie o godz. 18.00 sprawowana jest uroczysta Eucharystia, po której oddajemy cześć Chrystusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie w procesji wokół kościoła. Do udziału zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci sypiące kwiaty i dzieci pierwszokomunijne.
   
 • Zakończenie oktawy Bożego Ciała
  będzie w czwartek 30 czerwca podczas mszy o godz. 16.00 i 18.00 połączone z błogosławieństwem małych dzieci oraz poświęceniem wianków. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do licznego udziału.
   
 • Ogromną wdzięczność
  kieruję do wszystkich parafian i nie tylko, za pomoc w przygotowaniu Uroczystości Bożego Ciała. Wszelki trud i poniesione ofiary odbieram jako cześć dla Chrystusa utajonego w Najświętszym Sakramencie. Niech wam Bóg szczególnie błogosławi.
   
 • Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  przypada w środę 29 czerwca. Msze św. będą odprawiane o godz: 6.00; 7.00; 8.00; 9.00; 16.00; 18.00. Składka tzw. świetopietrze przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Pomimo, że nie jest to święto obowiązkowe zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach by za przyczyną tych wielkich Apostołów wypraszać Kościołowi potrzebne łaski.
   
 • Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  przypada w najbliższy piątek, który jest równocześnie pierwszym w miesiącu lipcu. Uroczyste Msze św. i nabożeństwa będą o godz. 7.00; 8.00; 16.30 i 18.00. Z sakramentu pokuty można będzie skorzystać dodatkowo w piątek od godz. 16.00. Chorych odwiedzamy z posługą duszpasterską w piątek od godz. 8.30.
   
 • Pierwsza sobota miesiąca
  msze ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00, 8.00, 18.00.
   
 • Wielki Odpust Tuchowski pod hasłem „Z Maryją do pełni komunii z Bogiem”
  rozpoczyna się w piątek 1 lipca a zakończy się 10 lipca. Codziennie będą odprawiane msze święte o godz. 6.00; 7.00; 9.00; 11.00; 15.00; 18.30. Każdego dnia pielgrzymować będą do sanktuarium grupy duszpasterskie – program wywieszony jest w gablocie. Zachęcamy do odwiedzenia w okresie Wielkiego Odpustu naszego diecezjalnego sanktuarium w Roku Jubileuszu Diecezji Tarnowskiej. 
   
 • Biuro Caritas
  od najbliższego poniedziałku, przez miesiące wakacyjne będzie czynne od godz. 8.00 do 10.00.
   
 • Dodatkowa Msza św. wakacyjna
  będzie odprawiana w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 20.30.
   
 • X Festyn Parafialny,
  który odbył się dwa tygodnie temu był udana impreza angażująca bardzo niewielkie środki pieniężne a to ze względu na włączenie się w organizację  bardzo wielu osób. Dziękujemy serdecznie za wszelką pomoc w zorganizowaniu festynu szczególnie następującym osobom: Klarze Marzec, Grażynie Pisarczyk, Irenie Czerny, Annie Gajewskiej, Marcie Wróbel, Barbarze Chochołowskiej, Krystynie Kielur, Teresie Polańskiej, Andżelice Grabowy, Natalii Grabowy, Małgorzacie Chodór, Renacie Gil, Adamowi Dymińskiemu, Zdzisławowi Warzecha, Andrzejowi Nylcowi, Wiesławowi Żukowi, Janowi Pocica. Dziękujemy też wszystkim sponsorom, a szczególnie Panu Wiesławowi Grzybowi – prezesowi Firmy Arkus & Romet Group, Urzędowi Miasta, Starostwu Powiatowemu oraz firmie Carrefour.
   
 • Składka inwestycyjna
  przeprowadzona w niedzielę 12 czerwca przyniosła kwotę 9 230 zł i 50 USD. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.