• Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
  przeżywamy w dniu dzisiejszym. Kończy się również okres komunii świętej wielkanocnej.
   
 • Święto NMP Matki Kościoła
  przypada w poniedziałek. Msze święte będą o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 9.00; 16.00; 18.00.
   
 • Parafia Matki Bożej Anielskiej
  przeżywa uroczystość odpustową. Suma w dniu dzisiejszym będzie o godz. 12.00. W poniedziałek główna msza odpustowa będzie o godz. 18.00. Duszpasterze zapraszają do udziału.  
   
 • Nabożeństwo fatimskie
  będzie w poniedziałek 13 czerwca o godz. 20.00. zabieramy ze sobą lampiony. Zapraszamy wszystkich parafian do modlitwy w ważnych intencjach osobistych i wspólnotowych. Rozważania różańcowe poprowadzą Siostry Służebniczki z którymi wspólnie przeżywać będziemy 12 rocznicę beatyfikacji bł. Edmunda Bojanowskiego prosząc o jego wstawiennictwo a także o dar kanonizacji.
   
 • Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę
  wyruszy jak zwykle na trasę w dniach 17 – 25 sierpnia. Jest to już XXIX Pielgrzymka a hasłem są słowa „W komunii z Bogiem”. Zapisy prowadzi kancelaria naszej parafii. Koszt udziału jednej osoby wynosi 90 zł, ale jeżeli z danego domu idzie więcej osób to następne płacą 60 zł.
   
 • Ogólnopolskie Sympozjum Wspólnot dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa 
  odbędzie się na Jasnej Górze w dniach 29.06 – 1.07.2011 r. Szczegółowy program znajduje się na afiszu. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tym sympozjum. Zgłoszenia – telefoniczne 15 8227171.


Komunikat Wojskowego Komendanta Uzupełnień.
Ubiegłoroczne powodzie w powiecie dębickim udowodniły jak ważne jest szybkie skierowanie do walki z żywiołem ludzi, którzy są w stanie nieść pomoc poszkodowanym. W roku bieżącym pojawiła się możliwość powołania pododdziału Narodowych Sił Rezerwowych przy Wojewódzkim Sztabie Wojskowym  w Rzeszowie, który to pododdział byłby przeznaczony do działań kryzysowych na terenie powiatu dębickiego i sąsiednich. Do tego pododdziału NSR Wojskowy Komendant Uzupełnień w Mielcu ogłasza nabór ochotników (żołnierzy rezerwy) od 1 czerwca 2011 roku. Termin podpisania kontraktów na wykonywanie obowiązków w ramach NSR nastąpi już 24 czerwca 2011 r. Wszyscy zainteresowani możliwością podjęcia służby w NSR uzyskają szczegółowe informacje w siedzibie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Mielcu, ul. Legionów 25, codziennie w dni robocze w godz. 7.30 – 15.30; w poniedziałki do godz. 18.00.