• Uroczystość Zesłania Ducha
  Świętego przeżywać będziemy w najbliższą niedzielę. W tym dniu kończy się również okres komunii świętej wielkanocnej.
   
 • Obowiązkowe spotkanie uczniów klas pierwszych gimnazjum
  mieszkających na terenie naszej parafii, połączone z nabożeństwem czerwcowym będzie w piątek o godz. 16.00 w Domu Św. Jadwigi.
   
 • Składka inwestycyjna
  zostanie przeprowadzona w najbliższą niedzielę. W maju nie ogłaszano takiej składki a jednak kilkanaście osób złożyło ofiary w poczuciu więzi z parafią – dlatego składamy szczególne podziękowanie.
   
 • Spotkania modlitewno – formacyjne:
  Staż Honorowa – środa godz. 16.30;
  Grupa Intronizacji NSPJ – piątek godz. 16.30.
   
 • Ogólnopolska Pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ
  na Jasną Górę . Wyjazd 18 czerwca o godz. 4.15 z parkingu przy Placu Solidarności, powrót 19.06 ok. godz. 6.00. Koszt 40 zł, zapisy w kancelarii parafii lub tel. 14 6764037; 667147931.
   
 • XXX Ogólnopolska Pielgrzymka
  w intencji Trzeźwości Narodu odbędzie się w dniach 18-19 czerwca 2011. Rozpoczęcie w sobotę o godz. 17.00. Więcej na www.doszpasterstwotrzezwosci.pl .
   
 • Msza Św. dla niewidomych i niedowidzących
  odbędzie się 19.06.2011 o godz. 10.00 w klasztorze Sióstr Służebniczek w Dębicy przy ul. Krakowskiej. Po Mszy św. spotkanie w dolnym Kościele Ducha Świętego.
   
 • Oddaj stary telefon komórkowy Świętemu Mikołajowi
  to akcja charytatywna prowadzona przez Fundację Świętego Mikołaja. Fundacja wspiera rozmaite działania charytatywne, toteż całym sercem popieramy akcję zbierania telefonów. Telefon można oddać w najbliższym tygodniu w zakrystii, kancelarii lub w specjalnym pojemniku ustawionym przy figurze św. Antoniego.

 

BICYKLOMANIA
to wspaniała impreza rowerowa organizowana już po raz piąty przez Firmę Arkus & Romet przy współpracy Urzędu Gminy Dębica, Urzędu Miasta Dębica i Urzędu Gminy w Ostrowie. Zgłoszenia dla grup zorganizowanych - 9 czerwca do godz. 14.00; dla osób indywidualnych 11 czerwca do godz. 8.30 – tel. 14 683 81 27. Rajd odbędzie  w sobotę 11 czerwca, rozpoczęcie o godz. 9.00 pod pomnikiem Bł. Jana Pawła II. Trasa rajdy, płaska i bardzo łatwa - z Placu Solidarności do Kamionki (Ośrodek Wypoczynkowy). Zachęcamy wszystkich jeżdżących na rowerach do udziału w imprezie. Podobno pojadą również znani dębiczanie a także księża i … siostry Służebniczki.


X JUBILEUSZOWY FESTYN PARAFIALNY
POD HASŁEM „DOBROĆ I WDZIĘCZNOŚĆ WŚRÓD NAS”
ODBĘDZIE SIĘ 12 CZERWCA 2011
NA STADIONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 W DĘBICY.
WIELE ATRAKCJI I JAK ZWYKLE BĘDZIE MOŻNA Z FESTYNU WYJECHAĆ WŁASNYM SKUTEREM UFUNDOWANYM PRZEZ ARKUS & ROMET GROUP.
SPOTKAJMY SIĘ WSZYSCY RAZEM !