• Uroczystość Wniebowzięcia NMP przypada w najbliższą niedzielę 15 sierpnia.  Poświę-cenie ziół i wieńców jako wyraz wdzięczności Bogu za tegoroczne plony będzie po mszy o godz.6.00; 7.30; 9.00; 10.30 i 12.00.

 

  • Nabożeństwo fatimskie będzie w najbliższy piątek 13 sierpnia o godz. 20.00. Zaprasza-my do modlitwy i rozmyślań o objawieniach Matki Bożej w Fatimie.  

 

  • Spotkanie Pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę z grupy 11 – św. Jadwiga odbędzie się we wtorek 10 sierpnia 2010 roku o godz. 19.00 w Domu Św. Jadwigi w Dębicy. Ponieważ jest wiele informacji związanych z pielgrzymowaniem prosimy o udział wszystkich pielgrzymów. Na spotkaniu można jeszcze dokonać zapisów. Ze względów organizacyjnych prosimy o nieodkładanie zapisów na ostatnią chwilę. Pielgrzymka wyrusza 17 sierpnia.

 

  • XIX Pielgrzymka Piesza Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Sanktuarium Maryjnego w Zawadzie w intencji trzeźwości wyruszy w niedzielę 15 sierpnia o godz. 13.00 z kościoła Św. Jadwigi. W programie pielgrzymki: Droga Krzyżowa i konferencja wygłoszona na tra-sie przed diecezjalnego duszpasterza trzeźwości ks. Zbigniewa Guzego, Msza św. w Za-wadzie o godz. 16.30. Zapraszamy do licznego udziału. 

 

  • PKS w Dębicy uruchamia specjalne kursy autobusowe do Częstochowy po uczestni-ków PPT na Jasną Górę. Odjazd z Dworca Autobusowego w Dębicy: 24 sierpnia o godz. 23.00 i 25. sierpnia o godz. 5.30. Odjazd z Częstochowy (dolny parking przy klasztorze) 25 sierpnia o godz. 19.30. Przedsprzedaż biletów w kasie dworcowej od 4 sierpnia w cenie 40 zł od osoby. W tej cenie można nabyć bilet uprawniający do przejazdu z Częstochowy do Dębicy oraz z Dębicy do Tarnowa na rozpoczęcie pielgrzymki w dniu 17 sierpnia o godz. 5.30. Ponadto taką sama cenę zapłaci osoba wybierająca się na powitanie piel-grzymów w Częstochowie czyli za przejazd do Częstochowy i z powrotem. Szczegóły tel. 14 6833974 lub 14 6826477.

 

  • Podziękowanie składamy wszystkim członkom Krucjaty Wyzwolenia Człowieka działającej przy Parafii św. Jadwigi za przygotowanie i poprowadzenie modlitwy podczas adoracji  w niedzielę 1 sierpnia rozpoczynającej miesiąc trzeźwości. Przypominamy o spotkaniach KWC w każdy poniedziałek o godz. 16.00. Szczególnie w sierpniu spotkania wypełnia modlitwa w  intencjach trzeźwościowych.

 

  • Składka inwestycyjna będzie w najbliższą niedzielę 15 sierpnia. Po zakończonej wymianie okien posiadamy dużą ilość kwater okiennych z szybami – można je zabrać bezpłatnie.