• Poświęcenia swojego pojazdu
  możemy dokonać dzisiaj po każdej Mszy św. wypraszając w ten sposób błogosławieństwo Boże w posługiwaniu się tym środkiem lokomocji. Dokonujemy tego z wiarą, ufając wstawiennictwu św. Krzysztofa patrona Kierowców.
   
 • Miesiąc trzeźwości
  rozpoczyna się w naszej Ojczyźnie z dniem 1 sierpnia. Zróbmy choć mały krok w kierunku rzeczywistej trzeźwości. Apelujemy do wszystkich parafian o poważne potraktowanie problemu trzeźwości.
   
 • Krucjata Wyzwolenia Człowieka
  poprowadzi w niedzielę 1 sierpnia, podczas każdego nabożeństwa adorację w intencji wyproszenia trzeźwości w naszych rodzinach i w całym narodzie.
   
 • Również w niedzielę 1 sierpnia
  z racji Sierpniowych Dni Trzeźwości, Krucjata przygotowała specjalny program modlitewno-trzeźwościowy: 
  godz. 12.00 – Msza św. w intencji trzeźwości z udziałem członków Wspólnoty KWC; 
  godz. 13.00 - godzinna modlitwa adoracyjna w intencji wyzwolenia z różnego rodzaju uzależnień oraz w intencji dzieła KWC;
  godz. 14.00 - w Domu Świętej Jadwigi odbędzie się spotkanie poświęcone tematyce trzeźwościowej.
  Na dziedzińcu kościelnym członkowie Krucjaty proponować będą bezpłatnie literaturę trzeźwościową: książki, czasopisma, ulotki na temat uzależnień itp. /jest okazja aby bardziej zapoznać się z tą tematyką/. Po każdej Mszy Św. będzie można również skorzystać z odpowiednich porad w Domu Św. Jadwigi.
   
 • Zachęcamy do podjęcia przyrzeczeń abstynenckich
  już na początku miesiąca sierpnia, które można złożyć na deklaracjach abstynenckich propagowanych przez Krucjatę lub można wpisać się do Księgi Trzeźwościowej.
   
 • Nabożeństwo dla Róż Różańcowych
  będzie w pierwszą niedzielę sierpnia o godz. 16.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 
   
 • Składka inwestycyjna
  przeprowadzona 13 czerwca wyniosła 4480 zł (ofiary w kopertach złożyło 62 rodziny)  zaś z 11 lipca 4730 zł (ofiary w kopertach złożyło 72 rodziny). Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Zebrane kwoty nie należą do szczególnych, ale są ważne ze względu na ciągłość wykonywanych prac.