• Msze święte na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego
  dla dzieci i młodzieży w poniedziałek 1 września będą celebrowane w następującym porządku:
  godz. 8.00 – Szkoła Podstawowa Nr 9;
  godz. 9.00 – Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły oraz Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika;
  godz. 10.00 – Miejskie Gimnazjum Nr 1.
  Zapraszamy dzieci i młodzież do rozpoczęcia nowego roku szkolnego zgodnie z katolickim zwyczajem – z prośbą o Boże błogosławieństwo. Rozpoczęcie roku szkolnego nabożeństwem jest afirmacją wiary chrześcijańskiej i dlatego warto i o tym pomyśleć w Roku Wiary.
   
 • Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie
  pod hasłem „Witaj Matko Syna Bożego” rozpoczyna się już dzisiaj i potrwa do poniedziałku 8 września.
  Codziennie msze święte o godz. 7.00; 9.00; 11.00; 16.00; 18.00, w niedziele: 6.00; 7.00; 9.00; 11.00; 16.30; 18.00. W niedzielę 7 września poświęcenie wieńców żniwnych na sumie o godz. 11.00. Szczegóły odpustu są podane na plakacie. Kustosz Sanktuarium Pani Zawadzkiej serdecznie zaprasza do pielgrzymowania.

 • Pielgrzymka piesza naszej parafii wyruszy do Zawady z Fary św. Jadwigi
  we wtorek o godz. 15.00. Zachęcamy do licznego udziału wszystkich parafian. 

 • Pielgrzymka chorych do Zawady
  będzie w środę, wyjazd autokarem o godz. 8.00. Ze względów organizacyjnych prosimy o telefoniczne (tel. 014 6833445) lub osobiste zgłoszenia w kancelarii do wtorku, do godz. 12.00.
   
 • Dzień Młodzieży w czasie Odpustu w Zawadzie
  będzie w piątek 5 września. Msza św. dla młodych będzie o godz. 18.00, na którą zapraszamy młodzież a naszej parafii. Parafia organizuje wyjazd autokarem do Zawady – szczegóły u Ks. Rafała Słomby. W związku z tym w piątek nie będzie wieczornego nabożeństwa dla młodzieży w naszym kościele.
   
 • Pielgrzymka piesza Dziewczęcej Służby Maryjnej, ministrantów i lektorów
  do Zawady odbędzie się w sobotę 6 września, zbiórka przy kościele św. Jadwigi o godz. 8.00. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce także rodziny ministrantów, lektorów i członkiń DSM.

 • Comiesięczne spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
  na Eucharystii i konferencji poświęconej duchowości franciszkańskiej będzie w niedzielę 7 września o godz. 14.00 w kaplicy Domu Św. Jadwigi. Zapraszamy do uczestnictwa członków FZŚ, sympatyków jak również osoby zainteresowane duchowością franciszkańską.

 • Pierwszy czwartek i piątek miesiąca września
  przypadają w tym tygodniu. W czwartek adoracja wynagradzająca po wieczornej mszy. W piątek nabożeństwa ku czci NSPJ o godz. 7.00, 8.00, 16.30, 18.00.
   
 • Świetlica Profilaktyczno - Wychowawcza NAZARET Parafii Św. Jadwigi
  zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6 – 17 lat, których rodziny są w trudnej sytuacji materialnej i życiowej do korzystania w zajęciach świetlicy od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 – 17.00. Świetlica rozpocznie działalność od poniedziałku 8 września.
   
 • Poradnia Specjalistyczna ARKA
  po wakacyjnej przerwie wznawia swoje dyżury od poniedziałku 1 września. Natomiast spotkanie członków ARKI będzie 16 września o godz. 19.00.  
   
 • Godziny otwarcia kancelarii po wakacjach powracają do zwykłych godzin.
   
 • W najbliższą niedziele nie będzie już tzw. mszy „wakacyjnej” o godz. 20.30.
   
 • Biuro Caritas od 1 września czynne będzie w godz. 11.00 – 13.00.
   
 • Zainteresowanych remontami grobów
  zapraszamy na spotkanie na Starym Cmentarzu we wtorek 2 września o godz. 9.00. Natomiast w sprawach kart grobów zapraszamy do Biura ds. Starego Cmentarza w Dębicy – wtorek, (2.09) godz. 17.00 – 18.00.